Budżet Gminy Węgierska Górka na rok 2013

Zobacz również...

12 komentarzy

 1. jarko pisze:

  witam już pytałem ale nie widzę odpowiedzi. Jakie są planowane inwestycje w bieżącym roku na terenie gminy ??

 2. admin pisze:

  Budowa sieci wodociągowej,świetlicy w Żabnicy,dwóch wiat przystankowych, dróg gminnych. Kompleksowe uzbrojenie terenów inwestycyjnych.Modernizacja ul.Grobla i drogi rolniczej.Modernizacja fortów Wędrowiec i Waligóra . Ścieżka pieszo – rowerowa Węgierska Górka – Cięcina.Rozbudowa OSP Cięcina i Żabnica.Termomodernizacja szkoły w Ciscu, modernizacja szkoły w Cięcinie II. PONE. Kanalizacja. Budowa placów zabaw przy szkole w Węgierskiej Górce i Cięcinie. Dobudowa nowych lamp.Budowa miejsc rekreacyjnych w Żabnicy i Węgierskiej Górce. Część tych inwestycji jest uzależniona od pozyskania zewnętrznego wsparcia finansowego.Natomiast mogą się pojawić dodatkowe inwestycje w trakcie roku budżetowego.

 3. Jarosław pisze:

  Ścieżka pieszo – rowerowa Węgierska Górka – Cięcina. — jest dostępny jakiś plan tej inwestycji ??? Ile lat jeszcze potrwa ta rozbudowa remizy osp ZABNICA!!!?? czy to nie za długo trwa ??? już kilka lat… wesela tam są non stop wiec w czym gmina chce pomagać??? Cięcina owszem.. dawno nic nie dostawali.. efekty widać a kasy nie maja skąd pozyskać w porównaniu ze żabnica w takim razie ja się pytam gdzie idą pieniądze z wesel ?!?!?! Cięcina chwyciła sie zrobiła remize bo środek na ukończeniu górka wystawiła szybciej remizę niż żabnica te REMONTY pomijam fakt ze zabnica dopiero dostała z UE kase na remont sali.. KTORY ZROBIŁO OPG co to ma być ?? skoro sale robiło OPG to niech OPG zarządza sala i zbiera pieniądze. A w OSP ciscu nic sie nie dzieje tylko przedszkolaki sie uczą i też sie da… . jakie to są miejsca rekreacyjne w górce i Żabnicy ??

 4. Jarosław pisze:

  Tu cos jest nie tak…. moje pytanie brzmi dlaczego sale w żabnicy zrobiło OPG a w mojej miejscowości czyli Węg. Górce zrobili to strażacy ??
  http://www.piotrtyrlik.pl/?p=1777
  10. Podpisano umowę (OPG) na modernizację i wyposażenie sal ogólnodostępnych dla dzieci i młodzieży w Ciścu i Żabnicy.
  12. Podpisano umowę (OSP) na dokończenie budowy świetlicy przy OSP Węgierska Górka.
  wszystk było by spoko gdybym ja płacił w OPG za wynajem sali a nie strażakom … zapłaciłem im a gmina pompuje juz od lat tam pieniądze… więc gdzie są moje pieniądze ?!?! wygrzebanych przetargach jest to jasne… w Górce ogłosili strażacy przetarg w żabnicy OSP. wyżej podanym linku wójt zarzekał się ze opiekę przejmie OPG z dostępem dla OSP a jest odwrotnie !! Dlaczego OPG nie zrobi remizy Cięcinie ??!! tak samo mają sale do zrobienia

 5. Tomasz pisze:

  Proszę o załadowanie kompletnych ww dokumentów bo w tych załadowanych brakuje stron (wygląda na to, że wszystkich parzystych.

 6. admin pisze:

  Panie Jarosławie sam Pan widzi , że zarządzać gminą nie jest łatwo . Aby utrzymać stały rozwój infrastruktury społecznej przy skromnym budżecie ,musimy wykorzystywać wszystkie możliwości i instrumenty zewnętrzne ale trzeba nie lada łamigłówkę ciągle rozwiązywać . Nam się to udaje i zgodnie prowadzimy równomierny rozwój wszystkich miejscowości. Miejsca rekreacyjne to place zabaw, siłownie zewnętrzne, boiska do piłki plażowej itp. A tak na marginesie aby precyzować prawidłowe wnioski czy opinie dobrze by było posiadać rzetelną wiedzę .

 7. Jarosław pisze:

  latarnie założyć w żabnicy a nie kolejny rok remize

 8. admin pisze:

  Dziękuję za zwrócenie uwagi- błąd został poprawiony. Pozdrawiam

 9. Jarosław pisze:

  Wójcie wójcie ja rozumiem ze przyznac się pan nie przyzna do tego.. a doskonale każdy mieszkaniec zabnicy wie jak jest bo głośno mowią o tym… sami strażacy….
  Powiem tyle żle się dzieje warto otworzyć oczy a GMINA ma je zamknięte by uniknać problemów. mamy nowy rok i można coś z tym zrobić

 10. Baca pisze:

  Jakby nie było to i tak źle… A bo jedni dostają więcej inni mniej itd.i itd. Co za naród nic tylko narzekać :/
  Ja tylko chciałbym zapytać do kogo należy zrobienie chodnika w miejscowości Żabnica. Często tam bywam, nie trudno o wypadek gdy dzieci ze szkoły idą drogą! Wcześniej była „ścieżka” a teraz co mają po krawężniku chodzić? jak się nie mylę to już trzeci rok tak jest i żadnej nie widać informacji aby się to zmieniło .

 11. admin pisze:

  Wykonanie chodnika w ciągu drogi powiatowej Węgierska Górka – Żabnica należy do Starostwa Powiatowego w Żywcu.

 12. place zabaw pisze:

  Dobre, dobre, dobre mówię każdemu! Producent placów zabaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *