KOMUNIKAT

Zobacz również...

13 komentarzy

 1. Grzegorz pisze:

  Władza będzie sobie wysyłał między sobą pisma i pisemka kto jest za co odpowiedzialny, aż śnieg sam zejdzie z chodników, a biedne ludziska brną w śniegu lub wchodzą pod samochody. W Milówce czy w Rajczy też są drogi powiatowe wzdłuż których biegną chodniki i tam nie ma problemu z ich odśnieżeniem. Trudno to zrozumieć. Na dodatek z Cięciny jest dwóch radnych powiatowych, którzy nie są w stanie wyegzekwować odśnieżyć chodników, których raptem jest może 4-5 km w Cięcinie. (bo do Górnej Cięciny chodnik już miał być 4 może 5 lat temu. Pewnie przed kolejnymi wyborami uda się zrobić 0,5km)Bezpieczeństwo nie jest ważne, ważne że pismo poszło i teraz przyjdzie odpowiedź, później drugie pismo i będzie marzec no i wiosna – samo zejdzie.

 2. error pisze:

  A szykuje już Pan Wójt pismo na temat stanu drogi nr 69 ? Zastanawiam się, co to za modernizacja i podniesienie nośności drogi która bez znaczącego zwiększenia ruchu jej nawierzchnia pogarsza się dosłownie z dnia na dzień.

 3. krzycho pisze:

  witam
  co do odśnieżania dróg gminnych i chodników jesteśmy w 19 wieku
  co z tego że jest jakiś tam regulamin .firmy odśnieżające a zwłaszcza w Zabnicy są daremne już dawno powinno się je zmienić mamy odwilż i pytam ile godzin po ustaniu opadów deszczu pokaże się pług?
  pozdrawiam

 4. admin pisze:

  Takie pismo już zostało wysłane.

 5. jadwiga pisze:

  dokladnie… chwala sie ze nośnoś poprawili.. a jest gorsza droga po remoncie niż przed…. progi zwalniające na S69 hahha w ciscu na pasach

 6. jacek pisze:

  i co panie wojcie z ta droga s69 ??? wyboje jak … szkoda ze nei ma wiekszych mrozów bylo by ciekawiej ;]

 7. admin pisze:

  Wyboje nie dotyczą drogi S 69 lecz drogi powiatowej DP 1435, względnie fragmentu drogi krajowej DK 69 a to jest duży problem dla zarządzających.Oczywiście Gmina stosowne działania /pisemne i ustne / w tej sprawie poczyniła.

 8. jacek pisze:

  no tak nie S moj błąd . to jest katastrofa.. pekniecia i w ogóle …wyboje. bedzie jakas reakcja z gminy ?

 9. Arturro pisze:

  Firma EuroVia wykonywała prace na odcinku DP 1435.W/w firma dość dobrze wykonuje roboty,ciekawe od czego te garby na drodze (mróz) cy cuś.

 10. krzycho pisze:

  witam
  ja znowu o odśnieżaniu
  mam wrażenie że im więcej opadów śniegu tym pługi żadziej jeżdzą czyżby skonczyły się pieniążki na odśnieżanie czy to jest tylko zaniedbanie osób odpowiedzialnych za tą kwestie
  przykład ul Kępki pług niepokazał się już od środy
  pozdrawiam

 11. krzycho pisze:

  witam
  post zaliczony ale odpowiedzi brak
  dawno pisalem zmienić firmy odśnieżające
  za co się płaci podatki????????
  żebym do posesji dojazdu nie miał!!!!!!!
  pozdrawiam

 12. Arturro pisze:

  Krzycho nie przejmuj się,firma,która ma pod opieka Cisiec po interwencji wysłała w 15minut traktor.Jak to wyglądało: zadzwoniłem do Pana i poprosiłem o odsnieżenie ulicy bo 2 dni nikogo po opadzie nie było a powinni byc w 12 godzin po ustaniu opadów.Pan stwierdził nawet mnie zapewniał ze odśnieżali naszą ulice,a ja mu na to ze mu chetnie zdjęcia wyśle i podważę jego wersje. Po ok 20 minutach na naszej ulcy pojawił się Traktor(pług). Dziekuję Firmie odpowiedzialnej za Cisiec za szybką interwencję.

 13. wojtek pisze:

  WITAM Z TEGO CO MI WIADOMO Z WIARYGODNEGO ŹRÓDŁA NA DROGĘ BYŁA 2 LETNIA GWARANCJA.PRAWIE CODZIENNIE PORUSZAM SIĘ PO TEJ DRODZE.W PIERWSZYM ROKU UŻYTKOWANIA ZIMĄ ZACZĘŁY BYĆ WIDOCZNE WYBULENIA PRZY STUDZIENKACH.CIEKAWI MNIE JEDNO KTO KONTROLOWAŁ DROGĘ JAK GWARANCJA DOBIEGAŁA KOŃCA????? PEWNIE KTOŚ ŁADNIE DOSTAŁ W ŁAPĘ. TERAZ MOŻNA SOBIE POSKAKAĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *