ZAPROSZENIE DLA PASJONATÓW CZYTELNICTWA

Zobacz również...

6 komentarzy

 1. Szymon Z pisze:

  Panie Wójcie zróbcie zaproszenie dla niedoinformowanych ludzi z gminy a nie…. szanowny P. Więckowski takie głupoty wypisuje na tym swoim blogu że ja nie wiem…. 21 wiek mamy… ceny sa jakie sa…. potrzeby z każdym dniem coraz większe a on szuka non stop sensacji w tym gdzie nie ma…. na swoim blogu cieszy się wielka popularnością… która jest spowodowana odwiedzaniem botami google… ktore na php-mambo ich jest mnóstwo…. ze względu na dużą ilosc znaków…ale no coż takie życie nie ma lekko 😉 szkoda że jest duża przepaść mędzy tą stroną a tamtą … tu sie nie boimy pisać dobrych i złych rzeczy a tam nie możemy… szkoda bo ciekawe ile ludzi…. eh załosne to wszystko. Proponuje panu zwiedzać górke z otwartymi oczami… a najlepiej wejsc i nie bac sie…. zapytać zobaczyć … kazdy chetnie odpowie… ale na domysły nikt nie bedzie chetny sluchać… wystarczy sie nie bać 😉 pozdrawiam niedoinformowanych ludzi… którzy chca być zauważalni.. tylko szukaja pretekstów;) Znudzeni mieszkańcy ;;;)

 2. Piotru pisze:

  Witam. zgadzam się ze Szymonem…google boty (i nie tylko) nabijają liczniki na portalach 😉 ale cóż zawodowy strażak o tym nie wie. alfa i omega hi hi hi

 3. zbuk pisze:

  @Szymon Z – wiem ,że wolny długi weekand ,ale nie pij tyle.
  @ Piotru- jakbyś prowadził stronę ,wiedziałbyś, że booty nie wchodzą do statystyk odwiedzin. ale cóż jako strażak ochotnik nie możesz o tym wiedzieć.

 4. Piotru pisze:

  smieszek zbuk weź zejdź na ziemię. ochotnik czy nie ochotnik…. ale zawód to nie jest…

 5. blok pisze:

  Może boty nie wchodzą do statystyk,i może piotru nie mieć o tym pojęcia , ja natomiast myślę że ludzie odwiedzają blog podany w pierwszym komentarzu ale tylko dlatego ze mało w telewizji kabaretów a każdy się chce pośmiać. Popieram treść pierwszego komentarza , proszę autora blogu żeby wyszedł, popatrzył, dopytał się, porozmawiał z ludźmi których opisuje a dopiero później umieszcza komentarze na swojej stronie ( czytaj blog) niczym nie poparte i niczym nie uzasadnione. A stwierdzenie że jest zawodowym strażakiem i wie o czym pisze ..( WSTYD)

 6. Szymon Z pisze:

  strażakiem wójtem radnym sąsiadem przyjacielem obrońcą głową państwa, wszechwiedzącym po prostu wszystkim w jednym…. ale jak kto mowią, jak ktoś jest wszystkim to jest… a zbuk jak zarzucasz osobie nie pijącej by nie piła to się przedstaw od tego zacznijmy…odezwał sie informatyk wszech czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *