UWAGA!!! Naprawa nawierzchni na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Doliny w Ciścu

Zobacz również...

3 komentarze

 1. anna pisze:

  Za tą naprawę w większości powinni zapłacić kierowcy firmy D…mil, którzy latem tygodniami jeździli ciężarówkami wypełnionymi po brzegi przejeżdżając przez przejazd kolejowy na pełnym gazie pomimo obustronnych znaków STOP.

  Drugi temat to znowu nie wykoszona trawa na Cmentarzu w Ciścu. Za dwa tygodnie 1 listopada, wiele osób odwiedzi groby i będzie tonąć w trawie jak ja w sobotę. Pogoda dopisuje czy nie można ostatni już raz w tym roku jej wykosić? Naprawdę wstyd…
  pozdrawiam

 2. admin pisze:

  Trawa na cmentarzu jest koszona i może nie jest to stan idealny ale przed 1 listopada zostanie jeszcze raz wykoszona. Pewnym problemem jest koszenie trawy i utrzymanie porządku pomiędzy grobami . Na cmentarzu w ostatnim czasie trwają prace modernizacyjne związane z likwidacją śmietnika , wybrukowaniem placu pod kontenery na segregowane odpady jak również dojść do studni z wodą . Gruntownej modernizacji doczekała się Kaplica cmentarna , która moim zdaniem szczególnie w ostatnim czasie była powodem do wstydu. Wszystkie te prace zostały zlecone i mają zostać wykonane jeszcze przed Świętem Zmarłych. Trudno po kilku miesiącach dochodzić , który kierowca czy z której firmy zniszczył przejazd. Proszę aby przypadki łamania prawa /wandalizmu ,niszczenie mienia wspólnego/ zgłaszać na bieżąco najlepiej bezpośrednio Policji.

 3. anna pisze:

  To fakt, śmietnik został zlikwidowany, plac wybrukowany, dojście do kranu z woda także. Z kranu leci woda, naprawiono urwany kurek- ale taka natura ludzka, że zgłasza się usterki, problemy, a pozytywy traktuje jako stan naturalny coś zwyczajnego:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *