Opłatek dla Seniorów

Zobacz również...

2 komentarze

  1. Mieszkaniec pisze:

    Proszę wybaczyć, ale chciałbym się dowiedzieć, jakie jest kryterium zapraszania „seniorów” na tego typu imprezy? Bo jeśli większość osób, poza paroma wyjątkami, na tych zdjęciach mam traktować jako seniorów to ktoś tu jest niepoważny…

    Myślę że w naszej gminie jest sporo ludzi o większym stażu wiekowym i mało tego zdecydowanie bardziej zasłużonych dla samej Gminy od tych, których tutaj nie widzę. Chyba że kryterium „koleżeństwa” miało to priotytet nad kryterium „seniorstwa”. Ale wtedy bardzo proszę taką imprezę nazywać po imieniu.

  2. admin pisze:

    Opłatek dla seniorów o który Pan pyta nie jest spotkaniem gminnym . Zdecydowana większość uczestników tego spotkania to ludzie starsi , emeryci , renciści ,potrzebujący. Oczywiście wśród tych osób jest kilka zaproszonych gości, współorganizatorów, sponsorów itp. do których należy i moja osoba . Ale najważniejszym jest fakt , że są w naszej gminie ludzie wielkiego serca , którzy organizują i wspierają tego typu spotkania , którzy gromadzą mieszkańców na wspólnym posiłku otwierając serce na potrzeby bliźniego i tak naprawdę nie ma tu znaczenia wiek zaproszonych gości . Wyrażam wielką wdzięczność i uznanie dla organizatorów i sponsorów tego i tego typu spotkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *