XV Niesopust-fotografie

Zobacz również...

4 komentarze

 1. HARNAŚ pisze:

  Gratuluje organizacji tegorocznego Niesopustu w Węgierskiej Górce.Wszystko dopięte na ostatni guzik ,posiłek dla uczestników,fajna fotorelacja,super zabawa…Niestety nie mogę powiedzieć tego o tegorocznych Żywieckich Godach które odbyły się Kolejny raz w Milówce.Tak wielka i prestiżowa impreza a organizacja DO BANI!!Mało miejsca (Zresztą jak każdego roku) fotorelacji praktycznie zero, a przede wszystkim jak nigdy dotąd marny posiłek dla uczestników.Czyżby Milówka wypaliła się godami?? Szczerze powiem że już nawet grupy kolędnicze zaczynają się tą Milówką wypalać ,bo ileż można!!Moja propozycja Panie Wójcie ,może by tak przenieść przyszłoroczne Żywieckie Gody do Węgierskiej Górki.Chodź by z racji tego że dwie grupy z naszej gminy zajęły czołowe miejsca w przeglądzie.Na pewno Węgierska Górka ma lepsze zaplecze na zorganizowanie takiej imprezy.I nie koniecznie musi być Stara Chałupa żeby mogły być Gody. My służymy pomocą jeżeli tylko taka organizacja dojdzie do skutku.Pozdrawiam

 2. admin pisze:

  Ciekawa propozycja musimy to przemyśleć , ale musisz się w ten temat włączyć jak do tej pory nasze Dziady grały dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,czyli dla najbardziej potrzebujących, w tym roku dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Pozdrawiam.

 3. Mieszkaniec Węgierskiej G pisze:

  świetny pomysł 😉
  Pozdrawiam wszystkich

 4. HARNAŚ pisze:

  Niema problemu.Jeżeli zajdzie potrzeba pomocy to grupa BACIARY Z CIYNCINY na pewno czynnie włączy się w wszelkie prace przygotowawcze do tej imprezy.Obiecuje również że ja osobiście też pomogę w czym tylko będę mógł ,byle wyrwać się już z Milówki.Nie mam nic przeciwko miejscowości ,ale czas chyba powiedzieć. Dość organizowania godów w Milówce!!Chociaż by z racji tego że w naszej gminie jest najwięcej grup kolędniczych i w dodatku plasujących się każdego roku w czołówce.Więc nie ma co gdybać tylko Panie Wójcie ,zróbmy przyszłe Żywieckie Gody w Węgierskiej Górce.Przecież Milówka ani żadna inna miejscowość niema monopolu na tą imprezę…Czyż nie mam racji?? Pozdrawiam i zachęcam jeszcze raz to realizacji tego tematu:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *