„W Krainie Lodu” – Integracyjny Bal Kostiumowy

Zobacz również...

4 komentarze

 1. Piotr pisze:

  A ja „z innej beczki” chciałem zapytać odnośnie Hali Sportowej, moje dziecko skarży się że marznie na lekcjach wf-u bo jest zimno na hali. Wiem że trzeba oszczędzać ale chyba nie kosztem dzieci, Zresztą chyba zamierzenie budowy takiego obiektu z góry wiązało się z tym że trzeba będzie doplacać i nie zarobi na siebie.

 2. admin pisze:

  Bardzo często jestem na Hali Sportowej i nie miałem odczucia aby było zimno , tego problemu jak do tej pory nie zgłaszali, przynajmniej do mnie ani uczniowie , ani rodzice czy nauczyciele . Oczywistym jest , że na Hali Sportowej jest temperatura nieco niższa niż w klasie . Sprawdzę problem . Pozdrawiam.

 3. anna pisze:

  Ja też często tam bywam i na pewno nie jest zimno. A już nie wyobrażam sobie jak można marznąć na LEKCJI WF-U ??? wystarczy trochę ruchu i jest wręcz gorąco, no chyba ze dzieci siedzą na krzesełkach…???

 4. zdziwiony pisze:

  Interesujące co wygadujesz piotrze. Hala widowiskowo-sportowa wraz z obszernym holem głównym, posiada powierzchnię 3 819m² i kubaturą 29 878m³ jeśli według Ciebie jesteś w stanie ogrzać takiego olbrzyma to życzę powodzenia. w budynku jednorodzinnym niejednokrotnie dziecko mówi mi że jest zimno. Mało tego przechodząc niejednokrotnie koło hali młodzież wietrzy hale stojąc w drzwiach awaryjnych od przepompowni. Proponuje Twemu dziecku by ćwiczyło a nie siedziało na trybunie. Według mnie to jest głupota opłacać ogrzewanie, które na pewno nie jest tanie (publiczna kotłownia przekonacie się jak Proboszcz zacznie wołać o większą kasę) dwóch hal bo gimnazjum jak i podstawówka mają swoja sale gimnastyczną nieco mniejszą, którą łatwiej ogrzać a korzystają z giganta i narzekają że zimno. Proponuję zrobić tunel szkoła> hala bo przecież zamarzną idąc drogą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *