Święto Gminy Węgierska Górka

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. WiWa pisze:

  Z cenami biletów to duża przesada.Panie Wójcie proszę sobie policzyć koszt wejścia rodziny trzy lub cztero-osobowej rodziny!?Na TKB w Żywcu też były bilety wstępu,ale z nich zrezygnowano.Powód,systematycznie ubywało widzów.Oby tak nie stało się w Węgierskiej Górce.
  P.S.Proszę odpowiedzieć na jaki cel jest przeznaczony dochód z biletów.
  Dziękuję.

 2. kris pisze:

  mało że tak drogie to jeszcze żaden ciekawy zespół

 3. Artur pisze:

  Przychylam się do poprzedniej wypowiedzi. Wejściówki powinny być tańsze. Pamiętam koncert Ingrid, połowa osób chciała wejść na stadion ale cena biletów była tak wygórowana, że ponad połowę ludności naszej i przyjezdnej stało za siatką. Tańsze wejściówki z całą pewnością przyciągnęły by więcej osób niż organizatorzy się spodziewają. To są podstawowe elementy ekonomiki. Ja coś o tym wiem!

 4. Piotr pisze:

  Mam pytanko czy w piątek gdy będą gry i zabawy dla dzieci przyjedzie straż ze żabnicy i rozłoży drabinę ??bo ostatnio byłem na imprezie w żabnicy i kolejka była tak duża ze mój syn się nie dostał a bardzo chciał wyjść po kilku szczeblach.
  Pozdrawiam Piotr Z.

 5. OPG WG pisze:

  Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka w odpowiedzi na liczne komentarze pragnie poinformować, że ceny biletów uwarunkowane są kosztami związanymi z organizacją imprezy i zaproszeniem zespołów występujących na „Dniach Węgierskiej Górki”. Istotnym jest fakt, że dzieci do lat 13 wpuszczane będą za darmo. Dochód z biletów przeznaczony będzie na pokrycie tylko CZĘŚCIOWYCH kosztów organizacyjnych. Cena biletów nie jest wygórowana, w innych gminach czy miastach ceny kształtują się podobnie lub są wyższe. Co do zapytania „Piotra” to Ochotnicza Straż Pożarna z Żabnicy będzie obecna na imprezie, ale nie przewidujemy zabaw z dziećmi, gdyż strażacy zgodnie z planem zabezpieczenia imprez masowych będą mieli służbę. Niemniej jednak jest to ciekawa propozycja warta rozpatrzenia w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *