Sesja Rady Gminy

Zobacz również...

13 komentarzy

 1. anna1 pisze:

  Witam, czy można umieścić wyniki egzaminów gimnazjalnych w szkołach na terenie Gminny ? słyszałam, że ponoć Cisiec najlepszą średnią osiągnął ???
  dziękuje

 2. admin pisze:

  Do tych wyników mają obecnie dostęp jedynie poszczególne szkoły . Jak otrzymamy oficjalne wyniki z OKRĘGOWEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ to je opublikujemy. Pozdrawiam .

 3. Rafal pisze:

  Panie Wojcie mam pytanie,kto odpowiada za calkowicie zarosniety teren obok przejazdu kolejowego na wjezdzie do Potoka,naprawde jest bardzo ciezko zauwazyc nadjezdzajacy pociag jak i w strone Zywca tak w strone Zwardonia.Bardzo prosze o interwencje w tej sprawie zanim dojdzie do tragedi!Pozdrawiam!

 4. Tomasz pisze:

  Witam p. Wójcie!

  Chciałem uzyskać informację na temat tego jakiego rodzaju ruch będzie dopuszczony przez deptak od nowego kościoła do szkoły w Cięcinie. Bo doszły mnie słuchy ze źródeł gminnych że będzie w pełni otwarty dla ruchu co wydaje mi się lekkim nieporozumieniem…

 5. alf pisze:

  Witam Panie Wójcie,strona owszem przydatna i potrzebna mieszkańcom, ale szkoda że zamieszczane są na niej tylko te wpisy i wydarzenia którymi Gmina może się poszczycić. Niestety na terenie naszej Gminy coraz częściej dochodzi do kradzieży mienia. Na terenie Żabnicy w ciągu kilku dni zginęło kilka rowerów i drobnego sprzętu. Złodzieje kradną sprzęt nocą z ogrodzonych posesji. Może warto byłoby pomyśleć o dodatkowych kamerach na terenie Gminy? Jedna w Żabnicy to trochę mało.
  dziękuje i pozdrawiam!

 6. usain bolt pisze:

  Witam, mam pytanie ale z innej beczki, mianowicie jak wygląda sytuacja z bieżnią na stadionie w WG? Czy tam można sobie wejść i korzystać? bo nie widziałem jeszcze tam nikogo, z góry dziękuje za odp i pozdrawiam:)

 7. mieszkanka pisze:

  Panie Wójcie, kiedy zostanie postawione zadaszenie na przystanku na ul. Kościuszki koło koscioła?

 8. admin pisze:

  Przy transporcie przystanek uległ drobnemu uszkodzeniu myślę ,że w przyszłym tygodniu uda się go zamontować.

 9. admin pisze:

  Z bieżni można korzystać , ale pod kontrolą , którą sprawuje klub sportowy . Przyznaje , że procedura udostępniania tego obiektu w stosunku do grup sportowych jest wypracowana . Natomiast musimy w trybie szybkim zastanowić się nad zasadami udostępniania obiekt osobą indywidualnym , które chcą sobie pobiegać .

 10. admin pisze:

  Wszystkie tego typu przypadki należy zgłaszać policji , która odpowiada za bezpieczeństwo i porządek w gminie. Oczywiście monitoring wizyjny będziemy rozwijać . Co roku dodatkowe kamery na terenie gminy będziemy montować . Natomiast ani policja czy monitoring nie zastąpią naszej obywatelskiej czujności i dbałości o dobro wspólne w tym sąsiedzkie.

 11. admin pisze:

  A jaka jest propozycja mieszkańców tej ulicy , bo to ma decydujące znaczenie dla projektu organizacji ruchu . Oczywistym jest , że drogą tą muszą się również dostać do szkoły dzieci. I ten argument musi być uwzględniany w decyzjach.

 12. bolek pisze:

  Ul. Zarębek powinna być jednokierunkowa a 1/3 ulicy powinna być wydzielona tylko dla pieszych i rowerzystów. To by miało sens tej ulicy jako ścieżka pieszo-rowerowa bo jeśli będzie tak jak do tej pory dwukierunkowa to wymijanie się samochodów będzie niebezpieczne dla pieszych i rowerzystów. Co Pan Wójt myśli na ten temat ? I drugie pytanie czy będzie przesunięty lub usunięty podwójny słup telefoniczny koło poszerzonego mostku ? Bo jeśli nie to po co było poszerzać mostek jak słup zawęża ulicę ?

 13. admin pisze:

  Dobry głos w dyskusji nad organizacją ruchu w ciągu tej ulicy. Słup będzie przesunięty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *