Sesja Rady Gminy

Zobacz również...

8 komentarzy

 1. sylwia pisze:

  Witam,
  kiedy będą znane nowe zasady gospodarki zarządzania odpadami komunalnymi w naszej Gminie? przede wszystkim sposób naliczania opłaty dla gospodarstw domowych. dziękuję

 2. admin pisze:

  Obecnie trwają prace nad opracowaniem stosownych dokumentów , myślę że na przełomie roku Rada Gminy podejmie uchwały w tym temacie.

 3. Roman pisze:

  Panie Wójcie!
  Jak wiadomo już niedługo nasjatnie era cyfrowej telewizji naziemnej, czy aktualny nadajnik znajdujący się w Przybędzy będzie przekształcony do nadawania tego typu sygnału dla naszej miejscowości??

  Niestety ale ze Skrzycznego nie ma zasięgu nasza gmina…
  Proszę o informację w tym temacie.

 4. krzycho pisze:

  witam
  mam pytanie jeżeli mam podpisaną umowę wywozu śmieci z żywcem to co i jak mam zrobić żeby się przepisać do naszej gminy?

 5. admin pisze:

  Trzeba wypowiedzieć umowę z Beskid Żywiec i spisać nową z Beskid – Ekosystem .

 6. admin pisze:

  Z nieoficjalnych informacji (pismo w drodze) wynika, że nadajnik w Przybędzy będzie przekształcony do nadawania cyfrowej telewizji naziemnej w zakresie programów publicznych od miesiąca marca 2013 roku. Więcej informacji udzielę po otrzymaniu konkretnych informacji.

 7. alojz pisze:

  Jak wygląda sprawa zasięgu w Żabnicy? Czy coś ruszyło od ostatnich doniesień, czy znów tylko na zapowiedziach się skończyło>?

 8. admin pisze:

  Od ostatnich doniesień w sprawie zasięgu TV w Żabnicy nie mamy żadnych konkretnych decyzji , czyli nic się nie zmieniło . Wierzę , że dalej budowa masztu jest aktualna i firma pracuje nad dokumentacją , a najlepiej będzie jeżeli w przyszłym tygodniu sprawdzę ten temat . Jak uzyskam jakieś konkretne informacje to je Państwu przekaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *