S-69 – Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

Zobacz również...

11 komentarzy

 1. ad pisze:

  Witam. To z tego wszystkiego już nic nie wiem. Dlaczego Urząd Wojewódzki zaczął wysyłać pisma w dniu 12 listopada 2013 roku, skoro wpłynął taki wniosek.? Nie szkoda było pieniędzy podatników w tysiącach złotych na wysyłanie pism do mieszkańców? Taka jest nasza Polska biurokracja.

 2. Marek pisze:

  Zapewne gminy Milówka i Węgierska Górka dalece zainteresowane tym obejściem już następnego dnia wystosowały odpowiedni sprzeciw by zapobiec zawieszeniu wszczęciu tego postępowania?

 3. ad pisze:

  Mam pytanie? Czy Wójt Gminy Węgierska Górka w imieniu mieszkańców wystosuje odpowiedni sprzeciw dotyczącego zawieszenia wyżej wymienionego postępowania?

 4. admin pisze:

  Gmina wystosowała sprzeciw dotyczący zawieszenia postępowania o wydanie decyzji na budowę S69 , lecz gmina do końca nie jest stroną postępowania . Celowym by było aby właściciele działek , którzy otrzymali powiadomienia taki sprzeciw też do wojewody skierowali.

 5. Marek pisze:

  Owszem. Gmina nie jest do końca stroną, ale to obejście jest istotne też dla mieszkańców którzy nie są właścicielami działek.A wzmożony ruch od Milówki przez Cisiec i Górkę dotknie wszystkich i wtedy zapytamy ile i co Władze Gminy zrobiły dla mieszkańców?

 6. jajaja pisze:

  marek ale masz problem ha ;] straci miejscowosc pieniadze jak zrobia obwodnice sklepy upadna ;] to je raz a dwa pewnie wiecej wypadkow bedzie bo bdzie pusta droga. swoja droga w naszje miejscowosc jest bardzo malo wypadków z udziałem pieszych a smiertelnych prawie w ogole. takie ze jedzie wariot na motorze i uderza gdzieś to nie pomoze temu ekspresówka

 7. Marek pisze:

  No racja ! Nie po to gmina buduje parkingi żeby teraz puścić drogę lasami:)

 8. Art pisze:

  Jakie sklepy? Zasady wolnego rynku i wolnej konkurencji.Sklep nigdy nie upadnie, gdy będą w nim towary atrakcyjne po przystępnych cenach, a nie tak jak jest obecnie gdzie marże narzuca się na nie od 30 do 50 procent na produkt. A co do parkingów, to dobrze, że się je buduje, ponieważ samochodów mieszkańców i przyjezdnych jest coraz więcej. A droga ekspresowa i tak musi powstać aby odciążyć nasze niebezpieczne drogi. Do jajaja> Ciekawe, czy jechał pan kiedyś rowerem po drodze krajowej w obrębie naszej gminy? Raczej chyba nie, a więc proszę się nie wypowiadać, na istotne dla gminy zagadnienia i problemy.

 9. jajaja pisze:

  tylko i wyłącznie rower u mnie funkcjonuje 😉

 10. kazik pisze:

  czyli poprostu burza w szklance wody i to wszystko.Tylko sie pism nawysylali ja dostalem trzy razy tosamo zawiadomienie.Mamy przecierz dosyc papieru.

 11. pio pisze:

  kazik możesz dać ksero takiego powadomienia do opini publicznej ??? oczywiscie dane personalne wymaż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *