ROK 2011 W PIGUŁCE

Zobacz również...

18 komentarzy

 1. LukaszS pisze:

  Panie Wójcie gratuluje wielu inicjatyw w minionym roku. Oby następne lata również były tak owocne.

  PS. Czy jest możliwość podania statystyk o liczbie urodzen/zgonow oraz zawartych malżeństw i rozwodów za 2011?

 2. mateo pisze:

  ładnie ładnie wszystko wypisane za ubiegły rok, a jakie plany na 2012??? nowa nawierzchnia na ulice Tyionka do torów była by dobrym pomysłem bo łata na łacie na ulic nie mowiąc o dziurach.

 3. Mirek pisze:

  witam czy wiadomo już coś z obwodnicą węgierskiej Górki ?? nowy rok to może coś juz wiadomo ??

 4. admin pisze:

  Inicjujemy różnego rodzaju interpelacje i działania poselskie , zainteresowanie ministerstwa transportu jest – decyzji wiążących jednak brak . Współdziałając w tym temacie z mediami należy się spodziewać w najbliższym numerze Kroniki Beskidzkiej wyczerpującego artykułu na ten temat.

 5. krzycho pisze:

  witam
  dla ADMINA I WSZYSTKICH TYCH KTÓŻY NIE BOJĄ SIĘ PISAĆ POSTÓW NA TEJ STRONIE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU11

 6. Avatar pisze:

  Nowiny z Gminy nr.57/2011
  Cytuje :
  „Jakimi zasadami kieruje się Pani w życiu i czy przydają się one podczas pracy w charakterze przewodniczącej Rady Gminy?

  Uczciwość,pracowitość i rzetelność to najważniejsze zasady, którymi staram się kierować zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności społecznej” koniec cytatu.

  Jak Pan się do tego odniesie?

 7. Raptor pisze:

  Do krzycha. Dzięki za życzenia. Tobie i adminowi również życze Szczęśliwego Nowego Roku. Krzychu, jeżeli ten komentarz sie nie ukaże to nie mój strach czy teź bojaźń bedzie tego powodem. Bedzie on po prostu czekał na zatwierdzenie przez moderatora.

 8. admin pisze:

  Do wydawania osądów na jakikolwiek temat są uprawnione organy. Uczciwość,pracowitość i rzetelność to zasady którymi niewątpliwie winien się kierować każdy z nas, a w szczególności osoba publiczna do której zaliczam Panią Przewodniczącą.

 9. kazek pisze:

  gdzie ma powstać platforma widokowa ??

 10. Avatar pisze:

  Wzruszająca wypowiedź, można by było napisać na ten temat coś więcej, jednak wnioskując z treści napisał Pan coś tak oczywistego ,że każdy uczciwy! obywatel to wie.
  Rozumiem, że przyjmuje Pan to ze stoickim spokojem. Przewodnicząca Rady Gminy, zatrzymana jak twierdzi prokuratura, w związku z przyjęciem łapówki w wysokości 100tyś zł.
  To nie twierdzi Pan Kowalski przeciętny człowiek tylko prokuratura.
  Czytając odniesienie do pytania jakie Panu zadałem widzę obiektywizm i wstrzymanie się od osądzania, a nie widzę zaskoczenia zdarzeniem jakie „spłynęło” na naszą gminę, tak jakby to było już rutyną. No jest jak jest…
  Czy Pani przewodnicząca dalej pełni swoją funkcje czynnie? Czy jest zawieszona?
  Czy pobiera swoje wynagrodzenie z tytułu Przewodniczącej Rady Gminy?

  Pozdrawiam

  P.S Tak jak ostatnio 😉

 11. admin pisze:

  Komentarz admina z 3.01.2012r- sesja rady gminy.

 12. admin pisze:

  Platforma widokowa powstanie w ciągu ścieżki pieszej pomiędzy kładką na rzece Sole a drogą cesarką.

 13. kazek pisze:

  czytajcie tą stronie a nie zadawajcie miliona głupich i tych samych pytań bo to już było !!!

 14. Mateo pisze:

  Witam, Krzycho dziekuje za życzenia Noworoczne, Wzajemnie i dla wszystkich tutaj Szcześliwego Nowego Roku… a czy Pan wójt wie co to znaczy odśnieżanie?????? milówka jakoś daje rade odśnieżyc chodniki i ulice…a u nas co???? gmina śpi

 15. admin pisze:

  Jeżeli chodzi o problem odśnieżania we wcześniejszych wpisach na tej str. internetowej zostało podane kto, gdzie, kiedy i na jakich drogach i w jakich warunkach prowadzi akcje odśnieżania. Panu najprawdopodobniej pyta o odśnieżanie chodników w ciągu dróg powiatowych – w związku z powyższym podaje adres i telefon do instytucji odpowiedzialnej: Powiatowy Zarząd Dróg w Żywcu ul. Leśnianka 102 a tel. 33/862-05-52, koordynator Pan Jerzy Jastrzębski – 515-170-161.

 16. tomek pisze:

  Odnośnie pkt 4 Ochrona Środowiska: Czy Gmina wspomaga w jakiś sposób rozwój-rozbudowę i propagowanie przyłączania się mieszkańców Gminy do Kotłowni ? Czy są jakieś plany rozwoju kotłowni na terenie Gminy? (Kotłowni na terenie Odlewni Żeliwa)
  Czy jest coś planowane na 2012 r odnośnie Gospodarki Odpadami? W wielu miejscach w naszej Gminie mamy dzikie wysypiska nie wspominając już o brzegach rzek. Bo nie jest tajemnicą że niektórzy mieszkańcy śmieci nie oddają. W wielu miastach za odpady płaci się stałą stawkę miesięczną na mieszkańca bez względu na ilość oddanych odpadów więc nikt nie ma już ochoty wywozić śmieci do lasu czy rzeki bo i tak co miesiąc za nie płaci. Czy takich zasad nie można wprowadzić w naszej Gminie?

  pozdrawiam

 17. admin pisze:

  Przyłączenie mieszkańców do kotłowni zależy od ilości domów , które wyrażą takie zainteresowanie. Co ściśle wiąże się z ekonomicznym uwarunkowaniami takiej inwestycji.W związku z ustawą o czystości i porządku w gminie najdalej do 2013 roku zostanie wprowadzona stała miesięczna opłata za odbiór i wywóz odpadów stałych.

 18. tomek pisze:

  Były przeprowadzone jakieś badania ilości chętnych? bo póki się takowych nie wykona to nie będzie wiadomo czy są chętni, a co za tym idzie czy inwestycja byłaby opłacalna.
  2013 ??? przyznam, że to bardzo odległa data gdyż mamy początek 2012- co jest powodem tak dalekiego terminu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *