Raport Wójta Gminy

Zobacz również...

11 komentarzy

 1. Piotrek pisze:

  Oczekujemy teraz na plan 2010r jakie inwestycje będą przeprowadzane itp 🙂
  zastanawia mnie jaka duża budowa będzie ruszona w nowym roku może amfiteatr:-) bo w 2009 to 2 hale i bulwar 🙂
  Również Życzę w imieniu swoim i całej mojej rodziny Szczęśliwego Nowego Roku Dużo Sukcesów W Pracy Jak I Życiu Prywatnym.

 2. Krzysztof pisze:

  Trzeba przyznać Panie Wójcie, że przedstawiony bilans wygląda imponująco. Imponujące jest przede wszystkim to, że w ostatnich latach nasza gmina, my wszyscy wzbogaciliśmy się zarówno o olbrzymi majątek, jak i w możliwości dalszego rozwoju. Odniosłeś wraz ze swoimi współpracownikami sukces, na który z podziwem i zazdrością spoglądają przyjezdni(przynajmniej moi znajomi) i sąsiedzi.
  Muszę przyznać, że bardzo sceptycznie rokowałem gminie na początku tej kadencji, ponieważ do końca nie wiadomo było, czy Pan chce być jeszcze Wójtem Naszej Gminy. Wcześniejsza Pana zapowiedź, że: „nie będę startował” mogła sugerować, że czuje się Pan „wypalony” lub „zmęczony” tą funkcją, a ostateczny start w wyborach był efektem braku innych „wyzwań”. Tak naprawdę, wielu mieszkańców oddało głos w drugiej turze wyborów bardziej przeciwko „nowemu mesjanizmowi”, niż na Piotra Tyrlika. Ciesze się, że dokonania tej kadencji przerosły wyobrażenia o tym, jak Nasza Gmina mogłaby przyspieszyć w rozwoju. Gratuluję Panu. Gratulacje należą się także pracownikom U.G. Udało się Wam stworzyć zespół, który potrafi znaleźć programy, napisać projekty, zrealizować je i rozliczyć. To olbrzymia praca, a najczęściej niedoceniana.
  Panie Wójcie, rok 2010 to rok wyborów. Chciałbym, aby to co stało się w ostatnich latach przedmiotem dumy Pana i mieszkańców tej gminy, miało swoją kontynuację w następnej kadencji.
  To będzie możliwe, jeśli do wyborów stanie osoba wyposażona w wiedzę i umiejętności, posiadająca rozeznanie w potrzebach mieszkańców, mogąca poszczycić się dokonaniami i pełna entuzjazmu do dalszych działań. Mam nadzieję, że każde kolejne dzieło, dodaje Ci entuzjazmu i pewności, że następne wyzwania przyniosą jeszcze większą satysfakcję. Oczekuję szybkiej decyzji w sprawie wyborów. Decyzji dobrej dla Ciebie i najlepszej dla nas.
  k.

 3. Krzysztof pisze:

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, ciszy i radości, a na Nowy Rok szczęścia rodzinnego, wytrwałości, rozwagi i jak najwięcej sukcesów w pracy.

 4. Piotrek pisze:

  Jakiej długości mają być wyciągi ?? Tego prywatnego inwestora ??
  I czemu to tak długo musi trwać ;/ Już teraz wyciągi sa potrzebne i nie byle jakie :))

 5. admin pisze:

  Inwestorem wyciągów narciarskich jest Pan Wojciech Gaweł mieszkaniec Węgierskiej Górki i jak do tej pory to tylko On zna szczegóły koncepcji budowy centrum marciarstwa zimowego w Gminie Węgierska Górka.

 6. Milośnik dni wg pisze:

  witam jakie są już proponowane gwiazdy wieczoru na dni węgierskiej górki ??
  bo nie wiem jak planować urlop czy sie opłaca :D:)

 7. admin pisze:

  Z przykrością pragnę Pana poinformować , że nie mamy jeszcze ostatecznie sprecyzowanego programu na Dni Węgierskiej Górki 2010, ale pewnym jest , że wystąpią gwiazdy z pierwszych stron gazet. Urlop należy zaplanować w Węgierskiej Górce.

 8. tomasz pisze:

  czy na najbliższe lata jest zaplanowane w gminie wybudowanie linii gazu ziemnego?

 9. admin pisze:

  Budowa linii gazu ziemnego jest ciągle aktualna. Jej budowa – o czym już pisałem – jest uzależniona od skali odbioru . Wielkość odbioru zależna jest od ceny gazu , która jest wysoka.Ceny kursów realizowanych w ramach środków finansowych U.E. są bezpłatne.

 10. HARNAŚ pisze:

  Ciekawe czy zostanie zamontowana w tym roku chociaż jedna lampa na ulicy Nad Leśniczówką.W sumie obietnice dostałem ale bardzo jestem ciekawy czy zostanie spełniona,czy może dalej na naszej ulicy będą panować egipskie ciemności.Osobiście mam nadzieje że jednak w tym roku lampy zabłysną 🙂 .Oczywiście pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę w tym nowym roku,nie tylko Władzą Gminy ,ale wszystkim mieszkańcom. Życzę z pełnienia wszystkich marzeń jakie mają mieszkańcy naszej gminy ,jak i spełnienia wszystkich obietnic danych nam przez Władze Gminy.Pozdrawiam

 11. admin pisze:

  Jeżeli ktoś obiecywał zamontowanie lamp na ul. Nad Leśniczówką to proszę go trzymać za słowo. Natomiast pragnę poinformować że plany rzeczowe na 2010r będą w określonej procedurze dopiero opracowywane i po zebraniu wiejskim zostaną ostatecznie sprecyzowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *