Projekt zagospodarowania wokół „okrąglaka”

Zobacz również...

29 komentarzy

 1. Robert pisze:

  Witam nie przeczę ,że piękny projekt piękne plany życzę wytrwałości w dążeniu do tego celu mała poprawka (Zachowanie formy architektonicznej budynku z 1838 r i historycznego kanału stanowić będzie atrakcję turystyczną.) ma być 1938 .Obok budynek starej portierni to budynek 1925 oddany do użytku pozdrawiam
  Robert M

 2. admin pisze:

  Przepraszam , oczywiście ma Pan racje winien być rok 1938. Zastanawia mnie natomiast duża wiedza historyczna na temat obiektów zlokalizowanych na terenie Huty , warto by było coś na ten temat napisać.

 3. Raptor pisze:

  Witam w Nowym Roku. Wirtualne zobrazowanie projektu robi wrażenie. Jeżeli nie jest to tajemnicą handlową to chciałbym wiedzieć:
  – ile kosztowała dokumentacja techniczno – wykonawcza;
  – kto był jej wykonawcą,
  – w jakim trybie wybrano wykonawcę dokumentacji.
  A przy okazji doceniając Pana troskę o obiekty zabytkowe chciałbym zadać dodatkowe pytanie: co się stało, że w budżecie gminy wzorem lat poprzednich nie widać tak mocnego punktu jakim była renowacja zabytkowej zabudowy przy Kościele Św. Katarzyny w Cięcinie?
  Pozdrawiam

 4. uczen pisze:

  Kiedy jest planowany przetarg na tą inwestycję ??

 5. admin pisze:

  Przetarg na wykonanie zagospodarowania terenu wokół okrąglaka zostanie ogłoszone najdalej do miesiąca maja/czerwca 2010r.

 6. zszio pisze:

  czołem jestem mieszkańcem Kamesznicy a zarazem uczniem ZSZiO w W-G
  widze ze niepodal szkoly piękny plac bedzie ale starostwo nadal nie ma planow co do budowy sali
  jak wojt w-g sie na to zapatruje czy są jakieś szanse ze ruszy tam kiedyś taka budowa ??
  w imieniu uczniow pozdrawiam

 7. admin pisze:

  Mam nadzieję że dyrekcja szkoły jak również i jej uczniowie zintensyfikują działania, które spowodują przyśpieszenie prac dotyczących budowy sali gimnastycznej. Po otwarciu hali sportowej uczniowie zespołu szkół zawodowych będą mogli z niej korzystać.

 8. krzysiek pisze:

  Witam, wszystko bardzo piękne, jedak co z miejscami parkingowymi wokół obiektów handlowych, już teraz miejsca brakuje w okresie letnim, nie mówiąc o zimie. Jest to teren nie tylko rekreacyjny, ale przedewszystkim handlowy.

 9. admin pisze:

  Projekt zagospodarowania wokół „okrąglaka” przewiduje budowę czterech parkingów, również do zagospodarowania na parking jest teren obok remizy OSP. Nie jest tak żle z terenem pod parkingi na tym obszarze.Pozdrawiam.

 10. Turysta pisze:

  Bardzo dobry pomysł mam nadzieje że zostaną usuniete stare drzewa i posadzone nowe, a koryto Młynówki to jest okropne szambo aż wstyd.

 11. oblicz kredyt pisze:

  Witam.
  Czy zna ktos z was jakis ciekawy angielskojezyzny finansowy program partnerski?
  Pozdrawiam.

 12. piotrek pisze:

  więcej projektów jest dostępnych ??

 13. Jak przesyła się wniosek o ubezpieczenie czy kredyt możemy liczyć na całkowite bezpieczeństwo. Zastanawiam się nad złożeniem takiego wniosku kredytowego ale mam pewne obawy. Może ktoś coś napisać na ten temat?

 14. Lokata pisze:

  Pozdrowienia z Polski 🙂

 15. Łukasz pisze:

  witam proszę mnie uświadomić czy budynek byłej portierni a teraz bodajże sklep jakiś nie został uwzględniony w przetargu ?? czy ja żle czytam ?? Wybrałem się ostatnio na rower i widzę ze ten budynek pominięty jest w tworzeniu chociaż by chodnika dlaczego??? jak to będzie wyglądało jest chodnik a nagle dziura ?? od czego to zależy?? nie wiem jak z elewacją bo jakaś już jest wykonana na tym że budynku. kolejny problem to gdzie jest przystanek który od jesieni wójt obiecuje na tej stronie ?? młodzież ze szkoły nie ma nawet gdzie usiąść. dramatyczna sytuacja za którą osobiście mogę pochwalić gminę mianowicie remont ul. 3 maj. kto to widział na takich mrozach kłaść asfalt a teraz po zimie „meczyć” tą drogę wycinając już w nich dziury i kładąc asfalt … nowa droga z łatami świetna sprawa tylko że w tych łatach za rok już będą dziury. przetarg i robota wykonana na „odczep się”. w ramach poprawki powinien być frezowany asfalt na całej długości i położona nowa warstwa. TRAGEDIA wybór ofert przetargowych najtańszych tak się kończy.

 16. admin pisze:

  Budynków portierni nie ma w zakresie , przystanek będzie. Krytykę przyjmuję.

 17. error pisze:

  Też już zwracałem uwagę na jakość wykonania ul. 3 maja i nie rozumiem kto pozwala na dalsze kontynuowanie tej fuszerki. Jedynym rozsądnym wyjściem jest frezowanie nie ma na co czekać sezon tuż tuż.

 18. Łukasz pisze:

  A dlaczego nie ma ?? czym ten budynek się rożni od innych ?? czy on był postawiony po likwidacji częściowej zakładu metal pol ??? i jak to bedzie wygladało w stosunku do innych budynków ? bardzo przemyślana inwestycja. od remontu ul 3 maja zaczyna sie fuszerka teraz z elewacjami… hala brak zastrzeżeń deptak na jazie brak ale to….

 19. Łukasz_ pisze:

  Czy da się coś jeszcze zrobić z ul. 3 maja? Czy inspektor nadzoru ze strony gminy może tej drogi nie odebrać? Już chyba nie będzie na tej parodii asfaltu żadnej nakładki asfaltowej bo droga trzyma już poziom studzienek. Tego nie można odebrać, to jest poniżej standardów. Można się dowiedzieć kto ze strony gminy nadzoruje tą inwestycję?

 20. krzycho pisze:

  witam
  spoko inspektor tą droge bez problemu odbierze
  tak jak odebrał droge do Żabnicy
  tak działają nasi drogowcy
  pozdrawiam

 21. marian pisze:

  Witam!
  Jest mozliwośc wydzierżawienia lokalu w nowo projektowanym obiekcie bo rozważam mysł otwarcia działalności konkretnie Apteki/
  Pozdrawiam

 22. Error pisze:

  Z tego co się oriętuję to jest do wynajmu sala w remizie OSP Węgierska Górka (nad garażami)
  + duzy parking
  – wejscie z tyłu budynku i jest to na piętrze

 23. marian pisze:

  Z tego co mi wiadomo to juz sie Apteka w Okrąglaku projektuje:)))))))

 24. admin pisze:

  Apteka w Okrąglaku istnieje.

 25. alicja pisze:

  Czy ktoś się orientuje, bo krążą plotki, że kotłownia p. Bobonia podłącza kolejne domy i kopią już obok Melaxy czy to prawda?
  wie ktoś może jaki jest koszt podłączenia i korzystania?

 26. Jarek pisze:

  Panie Wójcie
  Na ul. 3-maja w połowie drogi po prawej stronie idąc w kierunku Soły jest ławka na którą można będzie usiąść wchodząc tylko po drabinie . Nie wiem czy to jest nowa moda , ale wg mnie znowu bubel , bo zamiast ją wkopać od razu gdy był układany chodnik , to teraz trzeba będzie na nowo niszczyć chodnik. Chyba że przewidziana będzie drabina

 27. admin pisze:

  Ławka została zamontowana na końcu ulicy 3-go Maja i pewnie nie potrzeba drabiny aby na nią usiąść

 28. admin pisze:

  Nie są prowadzone żadne prace przyłączeniowe do kotłowni w rejonie restauracji Melaxa. Firma Pana Bobonia przewiduje wykonywanie takich prac i podłączanie nowych budynków w okresie najbliższych dwóch lat.

 29. jaro pisze:

  podłączenie w okolicy melaxy było jesienią koszt z tego co się orientuje bardzo drogi około 4 tyś. podłączone sa budynki od mostu po ul. plazową włącznie lewa strona(jadąc od cisca)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *