Poszukiwani kandydaci na rodziny zastępcze

Zobacz również...

4 komentarze

 1. piotr pisze:

  Witam. Panie wójcie czy komuś sie poprzewracało w głowe ??? dlaczego ul. zielona od POŁOWY jest biała w kierunku milowki ??? w sumie do samej milówki….. nigdy to nie było dopuszczalne a teraz co sie stało ?? szklanka jak sie patrzy…. pozdrawiam i licze na przekazanie uwagi firmie odsniezajacej lub dyrekcji drog krajowych

 2. admin pisze:

  Taka sytuacja miała miejsce gdyż na krótki czas z problemem tym postanowił się zmierzyć Powiatowy Zarząd Dróg , od dnia dzisiejszego będzie inaczej gdyż odśnieżanie tej drogi ponownie przejmuje General Dyrekcja Dróg Krajowych. Otwartym problemem pozostaje odśnieżanie chodnika w ciągu tej drogi . To naprawdę były gorące dni dla kierowców , pieszych i moich pracowników walczących wspólnie ze mną o właściwe odśnieżanie i bezpieczeństwo kierujących jak i pieszych. Myślę , że problemy jeszcze będą ale ich wymiar będzie znacznie mniejszy , wyłączając z tego rozważania chodnik dla pieszych.

 3. krzycho pisze:

  witam
  skoro o odśnieżaniu mówimy to ile cm śniegu musi napadać żeby puszczono pługi na drogi gminne ?
  przykładowo wczoraj tjn piątek pług pokazał sie o godzinie 14
  dzisiaj o godzinie 11
  a co z ludzmi któży dojeżdzają do pracy ?? zauważyłem że ma się ich głęboko
  już niejednokrotnie sygnalizowałem że obecna firma odśnieżająca jest do niczego i czas najwyższy zmienić ową firmę
  pozdrawiam

 4. admin pisze:

  Odśnieżanie w Gminie Węgierska Górka jest prowadzone zgodnie z ” Operatem Zimowego Utrzymania Dróg Gminnych „zamieszczony zresztą na stronach internetowych Gminy w operacie tym możemy wyczytać jakie są czasy odśnieżania poszczególnych kategorii dróg gminnych, mierzonych od ustania opadów .Firm odśnieżających na terenie Gminy Węgierska Górka jest kilka i wszystkie one są wyłonione w wyniku przetargu publicznego i tu nic nie zmienimy ,natomiast jeżeli mamy zastrzeżenia co do jakości czy terminowości wykonywanych prac to tu mamy możliwości działania -takie zastrzeżenia należy na bieżąco zgłaszać ale zawsze pamiętając , że muszą one mieć uzasadnienie w Operacie Zimowego Utrzymania Dróg Gminnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *