„POSADŹ DALEJ ! ” – Rajd Ekologiczny dla dzieci i młodzieży

Zobacz również...

2 komentarze

 1. art pisze:

  Witam. Co roku obchodzimy Święto Sadzenia Drzew. Mam pytanie do pana i nadleśnictwa w Węgierskiej Górce? Dlaczego w naszym regionie, chodzi mi dokładnie o obręb naszej gminy pod górą na “Rozmusiej”,i szlaku z niej na Baranią Górę gdzie obecnie wycina się i wycięto już wszystkie gatunki drzew, nie tylko świerki, które są jeszcze zdrowe, nie pozostawiając zdrowych starych drzew jak modrzewie, jodły, sosny, które by z roku na rok zalesiały samoczynnie nasz teren leśny.-( Rozmawiałem o tym problemie z ludźmi, którzy te wycinki obecnie prowadzą, oni to zauważają, a ci co kazali wyciąć te drzewa nie!!!). Teraz pozostają tam czyste place, który nie wiadomo kiedy zostaną zalesione.
  Może by ktoś pomyślał, aby przy okazji sadzenia drzew dniu 12 maja posadzić w tym rejonie sadzonki drzew, które by w przyszłości przyciągały mieszkańców i turystów do naszej gminy. Jest to moja prośba.!!!
  Zróbmy coś w tym zakresie dla naszej miejscowości, która w większości posiada tylko gołe szczyty górskie. Tak dalej nie powinno być!!!
  Proszę o interwencję w tej sprawie i odpowiedz na forum.

 2. Tomasz pisze:

  a ja poruszę inna kwestię… Bo jak widać się da tylko u nas w gminie jakiś opór przed tym dziwny.

  http://powiatzywiec.pl/gminy/jelesnia/2270-w-gminie-jelenia-czysto-1000-workow-mieci.

  Wiec pytanie do p. Wójta: Czemu u nas nie jest organizowana tego typu akcja? Chcemy promować sie turystycznie a wszedzie pełno smieci (rowy, lasy, koryta rzek)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *