Otwarcie nowej hali sportowej w Żabnicy

Zobacz również...

6 komentarzy

 1. rexio pisze:

  no w końcu jest długo wyczekiwana hala:), mam pytanie jak będzie z korzystaniem przez mieszkańców czy jest osoba która się nią „opiekuje”? czy będzie możliwośc najmu w weekendy ? jaki cennik za godzinę? mam nadzieję ze nie będzie takich problemów jakie były przy okazji chęci zagrania na nowym boisku obok szkoły.

 2. uczeń pisze:

  jest gdzies wiecej zdjęć ? 🙂

 3. admin pisze:

  Salą gimnastyczną w Żabnicy będzie gospodarzyła Pani Janina Konior – Dyrektor Gimnazjum Publicznego w Żabnicy . Wszyscy /starsi i młodsi / mieszkańcy Żabnicy będą mogli korzystać z tej sali. Korzystający nie będący uczniami będą ponosić pewną odpłatność , jednak szczegóły należy omówić z panią dyrektor.

 4. hehe pisze:

  gdzie można znaleźć więcej zdjęć?:)

 5. admin pisze:

  Więcej zdjęć z otwarcia hali sportowej w Żabnicy można znależć w Szkole w Żabnicy jak również w Ośrodku Promocji Gminy.

 6. rodzic pisze:

  Chwała najwyższej władzy że halą będzie administrować dyr. gimnazjum a nie podstawówy bo byłaby zamknięta na głucho żeby jakieś DZIECIĘ z Żabnicy czasem nie zniszczyło – a tak jest nadzieja że cos się będzie działo.
  Jako rodzic jestem bardzo wdzięczny za nowy obiekt sportowy bo trzeba te dzieciaki odciągać od komputerów. Infrastruktura już jest, teraz czas na zorganizowanie pomysłowych zajęc i oczywiście chęci ze strony dzieciaków i rodziców.
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *