Ogłoszono przetarg – przebudowa ul. Leśniczówka w Węgierskiej Górce

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Krzycho pisze:

  witam
  podobają mi się te projekty
  to przebudowa ulicy a to przebudowa gminy a to budowa skweru
  świetnie tylko dlaczego gmina pcha pieniądze tylko w Węgierska Górkę
  może czas poważnie pomyśleć o budowie chodnika przez Żabnicę
  tyle się mówi o bezpieczeństwie a tu w temacie nic
  w takim tempie to chodnik w żabnicy powstanie za 30 lat

 2. admin pisze:

  Budowa chodników dla pieszych w ciągu dróg powiatowych należy do zadań Powiatu. Gmina już od kilku lat deklaruje wsparcie finansowe w wysokości 50% kosztów budowy chodników dla pieszych. Niestety nasze i mieszkanców postulaty w tym względzie jak widać nie są realizowane. Dużo do powiedzenia mają tutaj radni powiatowi, dlatego stosowne monity należy do nich kierować.

 3. Lukasz pisze:

  Panie wójcie chciałem zapytam odnoście podwyżki cen odpadów, dlaczego tak duży wzrost.. przecież dla rodziny 3 czy 4 osobowej to już znaczący wydatek.. przecież rzadowe przepisy umożliwiają inne metody płatności, np od zużytej wody lub ilości osób? Dlaczego u nas nie możemy tego wprowadzic?

 4. bolek8778 pisze:

  Panie Wójcie, apropos drogi powiatowej. Co zapowiadanym remontem ul. Kościuszki w WG wraz z odwodnieniem i remontem chodnika ? Jest jakaś data czy cały czas Powiat ostaje przy swoim że nie ma pieniędzy ?

 5. admin pisze:

  Te pytania trzeba ciągle zadawać władzom powiatu, naszym radnym , bo zasłanianie się ciągle brakiem pieniędzy nie jest do końca prawdziwe / można popatrzeć na inne drogi w Powiecie, gdzie prace są prowadzone/. Również zlecenie wykonania projektu technicznego nie jest aż tak kosztowne a pozwala monitować o środki finansowe np.do programów UE. Również gmina deklaruje wsparcie finansowe dla tego zadania i co! i nic! Proszę Wszestkich o pomoc w staraniach o tę tak potrzebną dla bezpieczeństwa mieszkańców inwestycję. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *