OGŁOSZENIE

Zobacz również...

2 komentarze

 1. Raptor pisze:

  Szanowny Panie Wójcie
  Usiłując pobrać wzór informacji w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego z oficjalnej strony internetowej gminy z zakładki E-Urząd, natrafiłem na „Error 404! /t-show.php File Not Found!”. Ten komunikat dotyczy większości plików do pobrania.
  1. Czy jest szansa aby cała treść Uchwały Nr XI/91/2011 była dostępna na BIP Gminy lub E-Urząd?
  2. Czy aktualizacji mają dokonać wszyscy podatnicy, czy też tylko ci, którzy informację skaładają po raz pierwszy lub dokonują korekty informacji. Z treści deklaracji wynika, że tylko w takich sytuacjach wypełnia się deklarację?
  3. Czy konieczne jest podanie numeru NIP przez osobę fizyczną?
  Ponadto wydaje mi się, że to ogłoszenie jak i wiele innych, które zamieszczane są na tej stronie, a są sprawami „urzędowymi”, powinno zostać umieszczone na oficjalnej stronie gminy a nie na stronie prywatnej.
  Pozdrawiam

 2. admin pisze:

  W związku ze zmianą platformy BIP Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce na stronie występowały przejściowe trudności i pojawiały się błędy przy otwieraniu plików do pobrania. Problemy te zostały wyeliminowane w 99%. Za utrudnienia przepraszamy.
  Informuje się podatników, iż wszyscy mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej na nowych formularzach uchwalonych przez Radę Gminy w Węgierskiej Górce, bez względu na to czy jest to ich pierwsza deklaracja, czy też dokonują korekty poprzednio złożonej deklaracji. Podatnik składając deklarację jest zobowiązany do podania numeru PESEL lub NIP. W/w formularze są dostępne na stronie http://www.bip.wegierska-gorka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *