Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Zobacz również...

12 komentarzy

 1. jacek pisze:

  Szefie naszej gminy ja się zastanawiam co taka ciemnosc nastała na bulwarach coraz wiecej lamp nie swieci…. tyle milionow było wylożone na bulwary a teraz gminy nei stac na utrzymanie lamp ktore sa niszczone przez ludzi ? lub wiatry ? czy wady fabryczne ?? tam jest ciemno siweci moze 15 lamp …..

 2. Kubuś pisze:

  Lampy to jedna sprawa. Druga, czy działa monitoring? Przecież powinien nagrać wandali w akcji. Trzecia sprawa, deptak zarasta trawą! Czy są przewidziane środki na jego utrzymanie np. RANDAP, sprzątanie? W miejscowościach nadmorskich i nie tylko o godz. 6 -7 lub wieczorem idzie ekipa sprzątająca i robi porządek na plażach, skwerach, parkach itd. itp. Panie Wójcie oraz Włodarze Gminy, trzeba dbać o to co się ma!

 3. admin pisze:

  Zgadza się o dobro wspólne musimy dbać wszyscy , ekipa jest i działa a i randap się znajdzie. Lampy zostały zamówione i monitoring działa – sprawcy dewastacji lamp zostali złapani i nawet już osądzeni ale z wyroku to koń by się uśmiał.

 4. error pisze:

  A można wiedzieć, co Temida orzekła?

 5. jacek pisze:

  Dlaczego Wojt nie informuje mieszkańców o tego typu rzeczach ze zostali zatrzymani sprawcy roznych zdarzeń ?? tak jak to jest robione w gazetce jeleśni. jest napisane kazde wykroczenie bez imienia i nazwiska samo miejsce zatrzymania i skad pochodzil wandal, sprawca wypadku etc

 6. Art pisze:

  W takim razie, należało napisać odwołanie od wyroku i nie zgodzić się z decyzją prokuratury a potem sądu. Sprawa by była załatwiona. Każdy taki nieludzki czyn powinien być tępiony w zarodku, a tak nadal dewastacja w naszej gminie będzie na porządku dziennym.

 7. admin pisze:

  Chłopaki mają przepracować na rzecz gminy po 10 godzin.

 8. Art pisze:

  Faktycznie kpina.

 9. Kubuś pisze:

  Dziękuję za odpowiedź i trzymamy za słowo ws. utrzymania porządku. Co do wandali, kara dokładnie śmieszna. Takich debili powinno podać się do publicznej wiadomości wraz z fotkami ich i ich rodziców oraz zasądzić pokrycie poniesionych kosztów za naprawę. „Art” popieram.

  P.S. Polecam wspólne nasze dobro gminne naszej POLICJI. Spacery (patrole) nikomu, jeszcze nie zaszkodziły.

 10. error pisze:

  A z naszych podatków poleci parę tysięcy na lampy a dupki machną parę razy łopatą i tyle. Chociaż dajcie im kamizelki z napisem JESTEM WANDALEM.

 11. marek pisze:

  Ciekawe ile kosztuje taka lampa(klosz)? Z tego wnioskuję , że praca tych wandali na rzecz gminy pokryje te straty. I drugi wniosek niezłe stawki godzinowe oferuje Gmina.Skandal tolerowany przez naszych włodarzy.A tak 3 miesiące prac porządkowych przy deptaku!!!!

 12. marek pisze:

  Proszę podać do publicznej wiadomości jaką to pracę na rzecz gminy wykonują? Kogo wyręczają? Czy to jest na pewno kara? Wielu wie co robią,i jest to śmieszne , myślę ,że wręcz zachęci innych młokosów do wandalizmu dla rozrywki, bo tak nazywam tę pracę którą muszą wykonać rzekomo, na „RZECZ GMINY” A tak na koniec to miesięczna pensja większości mieszkańców nie pokryłaby 3 czy 4 kloszy a co dopiero 10godz prac ,jaki sad to zasądził?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *