List do mieszkańców

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Andrzej pisze:

  Szanowny Panie Wójcie

  W imieniu kilku mieszkańców mieszkających z tyłu Drewpolu- prosimy Pana o pomoc, aby wyciszyć Drewpol Stanisława Pękali. Hałas jest bardzo uciążliwy.
  Pana słowa „…zamierzam troszczyć się o godne życie, szczególnie ludzi starszych…”- prosimy o działanie , a nie słowa jak i w myśl hasła wyborczego „Człowiek jest najważniejszy”. Prosimy, aby to nie były tylko hasła wyborcze – tak dobrze prezentujące się na plakatach.
  Proszę przyjechać na ul Wyzwolenia, Stawową, Fabryczną. Hałas dociera nawet do peronu w Cięcinie.

 2. admin pisze:

  W przypadku uciążliwości względnie niedogodności sąsieckich pismo ,skargę należy składać drogą oficjalną do urzędu gminy , zgodnie z KPA. Takie pismo w zależności od sprawy wójt albo kieruje do właściwych organów albo jeżeli leży to w kompetencjach gminy wszczyna postępowanie administracyjne. Pański problem powinen zostać skierowany do Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego , od Pana zależy gdzie zostanie złożone pismo . Ponadto pragnę poinformować , że w tej sprawie już interweniowałem i zobaczymy pewnie niebawem czy moja rozmowa odniesie jakiś skutek.

 3. ewa2 pisze:

  Panie Wójcie,powiem krótko:
  uważam,że Pana miejsce jest tutaj w gminie WG.Uważam, że trochę Pan się rozpędził!!!

 4. Mieszkaniec pisze:

  zgadzam się z ewa 2 nie to, że Pan nie nadaje się na senatora, bo zapewne byłby nim Pan wybitnym ( o czym np świadczy umiejętność wykorzystywania środków unijnych przez Gminę przez Pana kierowaną, Świadczą orliki – nawet ten w Żabnicy, ten świetny trakt spacerowy)ale gmina by ucierpiała – nim nowy wójt się wdroży to potrwa długo.Dlatego,życząc Panu wszystkiego najlepszego, uwzględniając moje interesy (jako mieszkańca gminy), życzę Panu dalszych sukcesów na stanowisku Wójta. A Senatorom można zorganizować wycieczkę do naszej gminy – niech widzą jak należy zarządzać gminą – jakby mieli problemy z przyswojeniem wiedzy można zafundować miesięcznik do W. Górki – NIECH SIĘ UCZĄ!

 5. Mieszkaniec 2 pisze:

  nie rozumiem Pana zachowania, po co Pan startował w zeszłych wyborach samorządowych skoro teraz Pan wybiera się do senatu, a każdy dobrze wie że w tym państwie senat jest niepotrzebny, władze w kraju szukaja oszczeności, a nie potrafią ich znaleść wokół siebie, tylko najprościej jest wygorować cent towarów, podnieść podatek, itp. oczywiście wszystko z kieszeni biednych obywateli RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *