II Dzień Dni Węgierskiej Górki – folkowe święto

Zobacz również...

8 komentarzy

 1. art pisze:

  Panie Wójcie. Dlaczego podczas dni Węgierskiej Górki na deptakach bulwarów ustawione są punkty poboru opłat.? Deptaki są zrobione dla ogółu, a nie tylko dla organizatorów masowych imprez. Bramki te powinny być ustawione, na pewno nie na chodniku, który jest dla pieszych i rowerzystów.

 2. szymon pisze:

  art biedaku bo nigdzie do okola nie było nic widać ?? a na deptaku byś widział scenę ??? każdego szkoda ;]

 3. agata pisze:

  Cena biletu odstraszyła sporo osób niestety. W niedzielę jej wysokość można uznać za uzasadnioną, ale w sobotę stanowczo zbyt drogo. Nie jest to wyłącznie moja opinia.

 4. art pisze:

  Do szymona: biedakiem na pewno nie jestem ;d, chciałem po prostu przejechać rowerem po bulwarze, a widząc ludzi, którzy się wracali z powodu bramek to ich właśnie było mi szkoda, a więc dobre, że dałeś znaki zapytania :]

 5. Tomasz pisze:

  Mało tego… korzystanie z całej gastronomii było również wyłączone przez bramki z opłatami. Czyli dla przykładu… jestem z synem na spacerze chciałem wejść kupić dziecku watę cukrową, nie interesowały mnie koncerty i ochroniarz żąda ode mnie 10zł za to że chcę wejść wydać pieniądze. Nie był to przypadek odosobniony bo z pobliskiego placu zabaw widziałem jak całe rodziny „odbijały się” od bohaterskich panów w czarnych uniformach którym w logicznym myśleniu przeszkodził albo nadmiar słońca albo władzy…

  Proszę panie Wójcie o uzasadnienie dlaczego wejście w strefę gastronomiczną jest płatne?

 6. marek pisze:

  Cierpliwości! Jak powstanie stacjonarna scena zapewne bilety wstępu zostaną zniesione. Tak jest np na TKB.Domyślam się , że wynajęcie sceny dla gwiazd troche kosztuje,a przy okzji może tych osiłków też będzie mniej.

 7. mikolaj pisze:

  Zgadzam sie calkowicie dlaczego bufetu nie mozna bylo zrobic obok boiska i karuzel?
  Jak wytlumaczyc dziecku ktore chce glupiego Balona zeby wydac 20 zl (2 osoby)na wstep i kupic balon za 15 zl!
  35 zl tyle mnie kosztowal balon bo dziecku nie odmowie!
  Odradzam Gorke

 8. luck pisze:

  Warto by się zastanowić,jeśli bilety byłyby tańsze przybyłoby na pewno więcej osób z całymi rodzinami,może jednak bilety rodzinne??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *