Błogosławieństwo sztandaru PTTK

Zobacz również...

4 komentarze

 1. kazek pisze:

  Witam mam malutkie pytania dotyczące inwestycji. Kiedy ul. kościuszki skończą ? wiem ze są już półtorej miesiąca po terminie. kolejne pytanie w którym półroczu można spodziewać się przetargów na: budowę sceny, deptaku do fortu oraz tarasu widokowego ?? Pozdrawiam Kazimierz

 2. admin pisze:

  Z uwagi na okres zimowy trudno określić termin zakończenia inwestycji w ciągu ul. Kościuszki /młynówka/ . Przetarg na budowę sceny zostanie ogłoszony po uzyskaniu wsparcia finansowego z RPO – co nie jest takie oczywiste. Przetargi na deptak do fortu i tarasu widokowego zostaną ogłoszone na początku przyszłego roku. Pozdrawiam.

 3. admin pisze:

  Zakres prac w ciągu ul. Kościuszki /Młynówka/ obejmuje budowę chodnika od ul. Zielonej do” Metalpolu” ale prowadzone są rozmowy aby chodnik przedłużyć do salonu meblowego ” Jarmark – Bis ” Przepraszam ale uciekł mi komentarz..

 4. kazek pisze:

  lepsze by to było i tam zrobić przejście dla pieszych a nie na samym zakręcie 😉 pozdrawiam ps jeśli już będzie tam chodnik to miejmy nadzieje że żaden samochód tam nie wypadnie na tym zakręcie i kogoś potrąci na nowym chodniku….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *