Bezpieczniej na Trakcie Cesarskim

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. WiWa pisze:

  Dobry pomysł.Ciekawe jak z realizacją?!

 2. WiWa pisze:

  Jeszcze jedno:o spokojnych spacerach i jezdzie na rowerze możemy zapomnieć.Był sobie szlak rowerowy!

 3. pik pisze:

  zgadza się jazda cesarka to porażka samochód za samochodem jezdzi, prawie jak na autostradzie bo prędkości też maja nieciekawe. Kiedyśjezdziłem tą droga na spokojnie co prawda po dziurach ale sie jezdziło i spotkać tam samochód to był cud. Nie mam pojęcia co zrobić by można było tam bezpiecznie jechać, jadac na rodzinna wyprawe rowerową po równym terenie bo dzieci nei maja siły by sie „wspinać” pod góre to tam już sie nie da bo strach o dzieci i pozostaje jada koło domu ;/

 4. WiWa pisze:

  „pik”rada i rozwiązanie by było,tylko skąd wziąć patrol Policji?! W Węgierskiej Górce trudno dostrzec Panów Policjantów,ojej przepraszam,może patrzą w monitoring gminny.Pozdrawiam.

 5. mark pisze:

  Dlaczego traktem cesarskim nie został poprowadzony formalny objazd? Firmy budujące drogę ociągają się, robotnicy stoją… Tracą na tym turyści, miejscowe agroturystyki i lokale gastronomiczne…Na pierwszy rzut oka widać że pracującym firmom brakuje logistyki… Gdyby zrobić objazd traktem cesarskim dla samochodów osobowych wszystkim dojeżdżającym do pracy w Żywcu i Bielsku było by łatwiej i do żywca z Milówki dojeżdżało by się 45 min a nie 3 h !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *