Zobacz również...

2 komentarze

  1. jerzy pisze:

    Panie wójcie. Pierwsza sprawa to skąd żeś pan wynalazł zagrodę plebejską? To jest i była zagroda plebańska. Wychodzi na to że te budynki to były zabudowania plebsu? Coś na kształt czworaków? To były zabudowania przy plebanii należące do księdza – plebana, stąd zagroda plebańska. Należy to poprawić i dalej nie powielać błędu!
    Druga sprawa to fajnie pan pisze o centrum Cięciny i że powinno być połączone ciągiem komunikacyjnym z WG. Więc aż mnie złości biorą jak widze odcinek drogi JPII od masarni do cmentarza bez chodnika choćby na dwie płytki. Mamy 2014 rok. Wiem ze to droga powiatowa, no i co z tego. W Węgierskiej Górce jest droga krajowa a chodniki takie że po miastach nie maja lepszych. Zrob pan tak aby ten chodnik powstał, bo to wstyd!
    Pozdrawiam.

  2. admin pisze:

    Przepraszam ma Pan racje już poprawiam . Natomiast jeżeli chodzi o chodnik w ciągu dróg powiatowych to obecnie jest dobra okazja zapytać radnych powiatowych jakie mają efekty w tym względzie . Wójt i Rada Gminy Węgierska Górka jak również firma Żywiec Zdrój ciągle deklarowały i deklarują wsparcie finansowe i organizacyjne w kwestii budowy chodników w Cięcinie. Mam nadzieję ,że radni powiatowi przyszłej kadencji będą mieć większą siłę przebicia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *