2 edycja „MUNDIALITO” wyniki

Zobacz również...

11 komentarzy

 1. art pisze:

  Witam pana. Bardzo proszę o interwencję w sprawie odśnieżania chodnika na ul Zielonej do granic z Przybędzą. W zeszłym roku, ktoś te prace wykonywał wzorowo odśnieżarką. Teraz dzieci toną w zaspach. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

 2. art pisze:

  Tak tylko na chwilę obecną mieszkańcy gminy chodzą nie chodnikami zasypanymi przez pługi tylko jednią.
  Czy nie może być tak jak w zeszłym roku, gdzie chodniki były codziennie rano odśnieżone wzdłuż ulicy Zielonej?

 3. edek łowca kredek pisze:

  D;aczegop odśnieżają tylko do mostu a od mostu w stronę gminy i dalej na cisiec już kazdy sam sobie musi lub przejedzie traktor z komunalki z duzym plugiem i tylko „masakre” śnieżną zrobi….

 4. art pisze:

  Bardzo dziękuję za szybką interwencję. Pozdrawiam.

 5. admin pisze:

  Odśnieżanie ulicy Zielonej do mostu na rzece Sole prowadzi GDDKiA i z tą instytucją można prowadzić normalne rozmowy , czynić uzgodnienia – jakieś efekty tego działania są widoczne. Natomiast dalszy odcinek od mostu- już drogi powiatowej ma odśnieżać Starostwo Powiatowe i tu jest dramat, po prostu panowie pewnie w jakimś amoku nie wiedzą co należy do ich obowiązków . Pomimo ustaleń co do odśnieżania chodników w ciągu dróg powiatowych na konwencie wójtów, naradzie w Gminie , czy już w trakcie opadów śniegu pismami względnie telefonami kierowanymi bezpośrednio do PZD efektów brak . Stan zagrożenia pieszych w tym w szczególności dzieci uczęszczających do szkół jest tak poważny , że powiadomiłem Policję o tym fakcie prosząc jednocześnie o wyciągnięcie konsekwencji prawnych/karnych/ w stosunku do zaniedbujących swoje obowiązki w tym względzie . Mieszkańców natomiast proszę o pomoc w walce z nonszalancją władz powiatu , na tym etapie proszę o zgłaszanie telefoniczne względnie pisemne wszelkich problemów związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych bezpośrednio do Starosty Żywieckiego Pana Andrzeja Zielińskiego względnie Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Żywcu.

 6. krzycho pisze:

  Witam
  skoro piszemy o odśnieżaniu dzwoniłem dzisiaj do Pana Ciemały żeby posłał większy traktor na ul Kępki w Żabnicy spotkałem się z odmową dlatego piszę do Pana Panie Wójcie skoro można posłać pożądną koparke do Myców to dlaczego nie można jej posłać dalej?
  ja wiem wszędzie jest trudny dojazd ale my też dojeżdzamy do pracy nie stać mnie na to żeby brać urlop gdy tylko spadnie większy śnieg
  bardzo prosze o interwencje w tej sprawie
  pozdrawiam

 7. krzycho pisze:

  witam
  dziękuje za interwencje (bez komentarza )
  tak fatalnie odśnieżonej drogi dawno nie było pozdrowienia dla firmy odśnieżającej i całej gminy
  mam nadzieje że w następnym sezonie odśnieżać będzie inna firma
  pozdrawiam

 8. Józef pisze:

  Witam Pana gdzie mogę uzyskać informację na temat modernizowanych dróg gminnych w Żabnicy.Dziękuję.

 9. admin pisze:

  W gazecie gminnej ” Nowiny z Gminy”’ . Żabnica ul.Kępki, Wojtatówka,most ul. Miodowa , Boracza , Leszczynowa,Miła , Płone , mosty na ul. Baśniowej , Jaśminowej, most Żabnica – Skałka.

 10. Marek pisze:

  Panie Wójcie! A co z ul. Parkową WG?Tam już nie chodzi o połatanie dziur,ta droga jest niżej niż pobocza po deszczu jeden wielki basen! Cierpliwość mieszkańców się kończy!

 11. Mateo pisze:

  a jakie ulice beda modernizowane w Sołectwie Cisiec skoro juz o modernizacji mowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *