Wsparcie z EFRR dla sali gimnastycznej w Ciścu

Zobacz również...

7 komentarzy

 1. Piotr pisze:

  Witam.
  Mam pytanie do Pana Wójta mianowicie kiedy jest planowane zakończenie prac z deptakiem?? I jaki kolejny etap będzie robiony deptaku ? bo na chwilę obecna z tego co widzę jest robione od mostu na ciscu (wał żabniczki) do konca ulicy kamiennej tzw „kamie” no i wzdłuż potoka „młynówka” i gdzie jest przewidywany kolejny etap i kiedy będą na nim widoczne prace ? i jeszcze jedno pytanie
  kiedy jest planowana budowa amfiteatru i basenu ?

 2. admin pisze:

  Zakończenie bulwaru jest planowane na koniec 2009r. W zakresie prac bieżących jest przewidziane wyznakowanie ok.15 km. tras pieszo-jezdnych obejmujących wszystkie miejscowości w pierwszej kolejności w technologii przyjętej będą realizowane odcinki najbardziej atrakcyjne turystycznie i historycznie.Budowa amfiteatru będzie realizowana najprawdopodobniej w następnym okresie programowania środków UE chyba że wcześniej pojawią się inne żródła finansowania.Budowa basnnu jest uzależniona od decyzji RG i pozyskania inwestora strategicznego.

 3. admin pisze:

  Zakończenie budowy hali sportowej koniec 2009 roku.
  Projekt basenu jest już gotowy (hala i basen to jeden kompleks sportowy) architektura z oczywistuch względów nawiązuje do architektury hali.
  Wygląd architektoniczny hali sportowej to rzecz gustu , mam wiele różnych opini, zdecydowana ich większość jest pozytywna.
  Projekt basenu to w istocie projekt małego aquaparku (trzy baseny , zjeżdżalnie , sauny , gabinety odnowy biologicznej, kawiarnia, bicze wodne itp.) -problem finanse czyli inwestor strategiczny.
  Przepraszam uciekł mi komentarz.

 4. Piotr pisze:

  czytałem teraz plany na 2007-20013 i tam jest mowa o torze motorowym i zastanawiam sie czy te opony za przejazdem kolejowym na zabnice sa do tej inewstycji ???

 5. admin pisze:

  Projekt basenu przewiduje dwie zjeżdzalnie. Opony zdeponowane za przejazdem kolejowym miały stużyć prywatnej osobie do zlokalizowania w tym miejscu paintballa . Osobiście jestem przeciwny tej lokalizacji i w tej opinii nie jestem odosobniony lecz generalnie pomysł jest dobry. Jest kilka lokalizacji toru motorowego, jednak ze względów terenowo-prawnych jak również dużej uciążliwości trudno się w tej chwili na ten temat wypowiadać.

 6. Józef D pisze:

  Witam pana WÓJTA jestem mieszkańcem Węgierskiej Górki i często przechodzę koło strażnicy w Węgierskiej Górce widzę że postęp prac na wykończeniu remizy stanął w miejscu i zastanawiam się dlaczego gmina im nie pomorze wykończyć budynku ?? przecież jesteśmy w UNI EUROPEJSKIEJ i można w jakimś projekcie znaleźć pieniądze na sale baseny deptaki jest a tu na rzecz która nam jest potrzebna nie ma. Tutaj maja pieniądze na rozbudowę z „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich” a u nas tego nie ma ??
  http://www.radiobielsko.pl/news/5831-Zmodernizuja_straznice.html

 7. admin pisze:

  Prace na remizie strażackiej w Węgierskiej Górce będą kontynuowane po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o wsparcie finansowe w ramach programu U.E.”Program Rozwoju Obszarów Wiejskich”. Projekt przeszedł pozytywnie ocenę formalną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *