Uchwała antysmogowa

Zobacz również...

4 komentarze

 1. Patryk pisze:

  W związku z podpisaną w/w uchwałą należy spodziewać się, że ruszy dofinansowanie do wymiany kotłów grzewczych. Czy można na to liczyć jeszcze w tym roku?

 2. admin pisze:

  Uchwała nie ma nic wspólnego z programami wspierającymi dofinansowanie wymiany kotłów itp. Taki program realizuje WFOŚ w Katowicach , tylko pomoc finansowa jest bardzo mizerna . My czekamy na programy UE gdzie wsparcie finansowe jest dużo wyższe . Spodziewamy się że zostaną one uruchomione jeszcze w bieżącym roku.

 3. wujaszek pisze:

  Dolnośląskie poradziło sobie tak:
  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/likwidacja-piecow-weglowych-smog,57,0,2309177.html
  ciekawe jak będzie w Śląskim i w naszej gminie ?
  A tak apropos, najbardziej „wyjdą na głupa” ci którzy za własną kasę wymienili kotły w tym sezonie.

 4. x pisze:

  Uchwała nie ma nic wspólnego z programami wspierającymi dofinansowanie wymiany kotłów itp. Taki program realizuje WFOŚ w Katowicach , tylko pomoc finansowa jest bardzo mizerna . My czekamy na programy UE gdzie wsparcie finansowe jest dużo wyższe . Spodziewamy się że zostaną one uruchomione jeszcze w bieżącym roku.” wszystko fajnie tylko że….zakazać spalania flotu,mułu itp.to tak,ale w miejsce tego, pomóc ludziom w kosztach zakupu zastępczego opału to na razie nie..-poranoja.A gdy ktoś sobie zakupił kilka ton flotu i ma go na zapas ,powiedzmy 5-10 ton ,to co powinien z tym zrobić????Czy ktoś mu zwróci pieniądze ,jeżeli nie będzie już wolno tym palić?
  Ludzie i tak będą tym palć aż skończą im się zapasy i nic tego nie zmieni…Jesteśmy za biedni by z dnia na dzień przejść do eko-opalania naszych domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *