Sesja Rady Gminy Węgierska Górka

Zobacz również...

4 komentarze

 1. dragos pisze:

  Witam. Wszystko fajnie, tylko brakuje trochę jakiegoś miejsca na stronie gdzie można by było wpisywać róże zapytania na tematy nie koniecznie najważniejsze w gminie, ale nurtujące i ciekawe dla niektórych mieszkańców gminy i nie tylko. Na przykład dlaczego zostały wstrzymane prace budowlane nad odcinkiem ścieżki pieszo-rowerowej od kładki do Traktu Cesarskiego? Pozdrawiam.

 2. jaro pisze:

  dragos było już i według zapewnień wójta dziś miały ruszyć prace a czy ruszyły nie wiem nie miałem czasu dziś tam być

 3. jaro pisze:

  ale mimo tego powinien być taki dział gdzie ludzie by zadawali pytania bo później się powtarzamy i Wójt musi odpowiadać 10 razy.
  ja też tak poza tematem czy dni góeki muszą być takie marne i jacyś cyganie mają grać ?? nie może być jakiś normalny zespól tj impreza banku markowska i Daniec świetnie było zdrobione i dni górki pomimo ze juz tyle lat są to niech sie ucza od tego co było na 100-leciu bo takiej fajnej imprezy jeszcze u nas nie było. w zywcu ewa farna i super bedzie tam duzo ludzi a nie jakieś cygany… wilki spoko. dlaczego mieszkańcy nie mogą wybrać gwiazdy tak jak to jest slemieniu czy ujsołach ?? i kabarety zeby były !!!!!!!!!!!

 4. admin pisze:

  Firma pracuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *