Sesja Rady Gminy

Zobacz również...

4 komentarze

 1. Kris pisze:

  czy są u nas prowadzone takie projekty jak na tej stronie:
  http://www.ospmiedzybrodzie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=131&Itemid=1
  chętnie bym skorzystał. Kategoria B i C mnie interesuje

 2. admin pisze:

  Jak zna Pan Prezesa OSP swojej miejscowości to proszę zadać mu to pytanie. Gmine ralizuje i pomaga realizować sporo projektów „miękkich” i na mojej stronie jest wzmianka na ten tamat ,oczywiście zakres szkolenia jest inny i dostosowany do zapotrzebowań Zgłaszanych przez przewodniczących stowarzyszeń /binificjętów tych środków/, jak również mieszkańców gminy. Jeżeli są szczegółowe pytania jak również konkretne wnioski w tym względzie to proszę je kierować do pracownika UG Pani Wioli Worek.

 3. Kris pisze:

  Dziękuje za odpowiedź. Niestety nie znam osobiście. Pytanie z innej „beczki” widzę że robią słupki by samochodami nie wjeżdżać na deptak i widzę że jeden słupek jest łamany tak by umożliwił wjazd samochodom lecz czy miedzy tym zmieści się duży samochód ?? np. drabina do ścięcia drzewa albo choć by straż pożarna. Przy pożarze hali tam pobierali wodę do wozów a teraz wjazdu nie będą mieć, chyba że się mylę. Pozdrawiam

 4. Raptor pisze:

  Pamiętałem, że na poprzedniej sesji Rady Gminy miały być przyjęte uchwały określające plan pracy Rady Gminy i poszczególnych komisji. Pomyślałem sobie, że trzeba zobaczyć czym też Nasza władza uchwałodawcza ma zamiar się zajmować w ostatnim roku tej kadencji. Rzut oka w BIP i widzę – są uchwały, czyli ciekawość moja zostanie zaspokojona. A tu pikuś albo jak kto woli Pan Pikuś. Uchwały są, ale bez załączników. Mam nadzieję, że to tylko błąd administratora serwisu internetowego gminy a nie sytuacja, że Radni niczego na bieżący rok sobie do roboty nie zaplanowali.
  Nieśmiało proszę o uzupełnienie załączników w uchwałach Nr XXVII/245/2010 i Nr XXVII/246/2010 z dnia 24 luty 2010.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *