Przedszkolaki z Węgierskiej Górki powitały wiosnę.

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. kunta313 pisze:

  Bardzo to piękne.Tylko jak patrzy się na te zdjęcia to jedyne co przychodzi na myśl,to dlaczego te dzieciaczki musza chodzić po takim błocisku…?Panie Wójcie-trzeba coś zrobić z wyglądem parkingu przed tak ładną halą.Hala na poziomie a parking przed nią -szkoda słów.Wygospodarujcie pieniądze na parking a zmieni to oblicze całej hali i deptaka ogólnie.I nie będzie wstydu przed gośćmi przyjeżdżającymi na zawody czy turnieje rozgrywane na obiekcie.
  pozdrawiam

 2. art pisze:

  Popieram w 100% kunta313.

 3. xxx pisze:

  Witam,
  odnośnie dzieciaczków, to wójcie czy była by jakakolwiek szansa wygospodarowania dodatkowych funduszy i modenizacji placu zabaw dla dzieci nad Sołą?!? Polecam zdjecia z tej galeri http://www.kudowa.pl/pl/galeria/place-zabaw/photo/1 osobiście byliśmy tam z dziećmi i przynaje ze taki plac tętni życiem! Ponadto polecam każdemu wycieczke w tamte rejony. Z miejscowości zupełnie zniszczonych, zdewastowanych po Wielkiej Powodzi zrobiły się naprawde miejscowości atrakcyje turystycznie. Wiele pomysłów można było by przenieś do naszej Gminy. Począwszy od wyżej wspomnianego placu zabaw, poprzez nowoczesne SkateParki, w których co rusz zawody dla dzieciaków, kolorowe fontanny, przyciągające tłumy turystów, czy parki linowe.

 4. sofii pisze:

  Gratuluję. W Ciścu obok boiska sportowego na rzeką powstał wspaniały plac zabaw dla najmłodszych. Super inicjatywa – w imieniu dzieci serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy się do tego przyczynili.

 5. admin pisze:

  Bardzo ładne zdjęcia . W tym roku znowu wyposażymy nasze place zabaw w dodatkowe atrakcje dla dzieciaków , jednak z uwagi na problemy nazwimy to ”natury ogólnej” muszą one być bardziej wytrzymałe.Natomiast podobny sprzęt jak Pan/Pani prezentuje wykorzystujemy na placach przedszkolnych z uwagi na nadzór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *