Przebieg prac na drodze DK 69 -Rondo

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Mieszkaniec wg pisze:

  Te roboty to porażka….utrudnienia itp….ciekawi mnie kto pisał ta wiadomość….wmyśl niej roboty drogowe naszej gminie zostały zakończone….;D gratuluję dotrzymania terminu podanego do opinie publicznej….;)

 2. bolek pisze:

  Wczoraj jechałem przez Węgierską Górkę i rzucił mi się w oczy „mały drobiazg”. Wjazdy na rondo nie są właściwie oznakowane tzn. brak znaku nakazu ruchu okrężnego (są tylko znaki ustąp pierwszeństwa przejazdu). Czyli teoretycznie i zgodnie z przepisami można wiechać na „rondo” pod prąd !!!
  Pozdrawiam

 3. admin pisze:

  Oznakowanie modernizowanej drogi S-69 jest ostatnim elementem prac. Obecne oznakowanie jest oznakowaniem tymczasowym i zgadzam się z Panem, że jest sprzeczne z obowiązującym prawem o ruchu drogowym. Dlatego w trybie pilnym będę interweniował u wykonawcy aby uzupełnił tymczasowe oznaczenie ronda o znak nakazu ruchu okrężnego.

 4. anka pisze:

  Witam, gdzie można się dowiedzieć czy do gminy w najbliższym czasie będzie doprowadzony gaz? Gmina jest tak usytuowana że leży w kotlinie- podczas zimy jadąc od strony Horolnej widać wiszącą chmurę smogu nad miejscowościami, których domy w większości opalane są mulem, flotem. Wieczorem wychodząc z domu trudno jest oddychać przez unoszący się dym z pieców co.

 5. karol pisze:

  no właśnie, gaz ziemny czy ktoś wie czy są może odnośnie tego tematu jakieś plany w gminie? dla miejscowości turystycznej- jaką nie wątpliwie jest Węgierska Górka to ważna rzecz szczególnie zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *