PROŚBA O POMOC W ZAKUPIE SAMOCHODU BOJOWEGO

Zobacz również...

6 komentarzy

 1. Piotr pisze:

  Czy to będzie tego typu samochód co w gminie Jeleśnia? http://powiatzywiec.pl/index.php/gminy/jelesnia/1746-woz-na-35-tony-wody
  I czy nasza gmina też jest w stanie wyłożyć 400 tyś. tak jak to miało miejsce w Jeleśni? Jesteśmy bogatszą gminą więc myślę że dla naszych strażaków bez zewnętrznych środków powinna ta maszyna stanąć w każdej remizie.

 2. art pisze:

  Witam. Czy może pan podać KRS dla podarowania na ten szczytny cel chociaż jeden procentu podatku? Uważam, że przy dobrym nagłośnieniu tej sprawy w naszej gminie każdy na coś takiego się zdecyduje. Starczy kilka ulotek na tablicach ogłoszeniowych, czy na witrynach sklepów.

 3. admin pisze:

  Pewne parametry samochodu bojowego zostaną określone w specyfikacji przetargowej . Natomiast jaka to będzie marka , typ, itp. tego dowiemy się dopiero po przetargu. Nie wchodząc w szczegóły z jakich dochodów składają się budżety gmin należy stwierdzić , że są one podobne pod względem ilości środków finansowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca , a ogólnie rzecz ujmując zależą od wielkości gminy co wiąże się z jej zadaniami . Jak z powyższego wynika, bogactwo to jest względne i zależy od wielu czynników. Ale spokojnie wszystko idzie w dobrym kierunku .

 4. gośc pisze:

  Najprawdopodobniej Bendzie to identyczny samochód jak w osp żabnica czyli przetarg wygra firma bocar niestety .

 5. krzycho pisze:

  witam
  a może by tak wstrzymać inwestycje w gminie a pieniążki przeznaczyć na sprzęt dla strażaków naszej gminy
  w końcu dbają o nasze bezpieczeństwo
  z mojej strony dla strażaków wielki szacun i nigdy się nie odwracam plecami jak zawitają w moje progi
  pozdrawiam

 6. szymon pisze:

  oby to nie był mercedes taki jak u nas w gminie czyli skrzynia automatyczna mercedes. powodzenia chłopaki ps tylko reno, man, scania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *