Podziękowania za poparcie w wyborach do Senatu RP

Zobacz również...

10 komentarzy

 1. art pisze:

  Ja też się cieszę z wyników wyborów. Mam starego wójta i niech tak pozostanie !

 2. ewa2 pisze:

  Również jestem zadowolona z wyniku wyborów.Właśnie, o to chodziło by Pan został z nami.Jak na razie nie ma za Pana zastępcy.

 3. anonim pisze:

  Panie Tyrlik, co gmina może zdzialać w sprawie niebezpiecznych drzew??? do kogo sie zwrocić o usunięcie drzewa??????????? a o lampie na ul. Tynionka sobie prosze ponownie przypomnieć!!! lub zadziałać coś w sprawie usunięcia drzew które jedną z lamp zasłaniają!!!!! może tak bedzie prościej… bo właściciel spod nr 7 jakos nie zauważa ze jego drzewa zasłaniaja, może by jakieś upomnienie z gminy, lub osobiście odwiedzic tego Pana, coś napewno da się zrobic.

 4. error pisze:

  Moim skromnym zdaniem to właśnie brak następcy jest przyczyną „przegranej” i obawy przed marazmem jaki zapanował choćby w Milówce.
  Jeśli przez kolejne 4 lata gmina będzie się rozwijała tak jak to miało miejsce i wskaże Pan godnego następcę to kto wie.

 5. Przemek pisze:

  dlaczego nie zostało wykonane oświetlenie na ścieżce z mostku nad soła?? ładnie się to prezentuje tylko brak oświetlenia. A kiedy ma być taras widokowy?? czy ta ścieżka została tak nazwana ?

 6. admin pisze:

  Oświetlenie nie było przewidziane w tym zakresie robót, będzie wykonane w póżniejszym okresie. Taras widokowy będzie wykonany w roku 2012.

 7. Piotr pisze:

  Mieszkańcy ul Kowali dziękują za instalację lamp początkiem września szkoda tylko że żadna się jeszcze nie świeci a jest koniec października. Chyba zostały zamontowane tylko po to aby wisiały na słupie jako ozdoba.

 8. Paweł pisze:

  Skoro już o lampach! – naprzeciwko gminy (między budynkiem gminy a myjnią samochodową) jest przejście dla pieszych. Nie ma tam ani jednej lampy – przejście jest w totalnych ciemnościach. Panie Wójcie proszę na to zwrócić uwagę. Tam naprawdę potrzebne jest oświetlenie.

 9. art pisze:

  A może by ktoś pomyślał o ekologii i oszczędności energii w Naszej Gminie. Każdy tylko żąda lamp. Ok lampy mogą być ale nie tak gęsto jak są sytuowane. W takich miejscach jak wskazuje (Paweł), mogą być z czujnikami ruchu, ze specjalnymi żarówkami energooszczędnymi.Uważam, że w Naszej Gminie jest już za dużo lamp, starczy wieczorem wyjść, oświetlenie przy oświetleniu, a pieniążki lecą i po co?

 10. krzycho pisze:

  witam
  dziękujemy za nowy asfalcik na ulicy Kępki
  co do obiecanej lampy to ja się poddaje
  jedno jest pewne na naszych radnych ja już nie zagłosuje
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *