Podziękowania od Gminy Gorzyce

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Krzysztof pisze:

  Panie Wójcie,
  w związku ze zbliżającymi się wyborami i faktem iż jest Pan kandydatem na Wójta naszej gminy, proszę rozważyć możliwość utworzenia „podstrony” lub chociażby „wątku”, w którym mieszkańcy-internauci mogliby wyrazić swoje poparcie dla Pana kandydatury. Wielu z nas nie ma okazji do publicznych wypowiedzi, a to byłaby okazja utożsamienia się z kandydatem i wyrażenia swoich nadzieji, postulatów czy opinii związanych z wyborami.
  Pozdrawiam
  Krzysztof

 2. admin pisze:

  Krzysztofie masz rację , pracujemy nad uruchomieniem ” podstrony” /zakładki/ , która mogła by stanowić pewnego rodzaju forum dyskusyjne , jasnym jest ,że o bardzo merytorycznym znaczeniu.

 3. error pisze:

  Panie Wójcie, co regulacją Soły, na co czekamy, jaki ma Pan plan działania w tym temacie.

 4. admin pisze:

  Regulacją rzeki Soły zgodnie z kompetencjami zajmuje się Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie . Wielokrotnie po powodziach jakie w ubiegłym roku nawiedziły naszą gmine pisaliśmy , interweniowaliśmy , rozmawialiśmy w sprawie regulacji Soły ,Żabniczanki, Cięcinki czy Lorańca. Niejednokrotnie monity nasze były poparte znaczną ilością podpisów osób bezpośrednio zagrożonych przy niewielkich już wezbraniach wód. Informacje jakie spływają do nas z RZGW sprowadzają się do stwierdzeń ”brak środków finansowych na realizację zadań, regulacja została wprowadzona do planu zadań związanych z usuwaniem skutków powodzi ”. Nas to oczywiście nie zadawala i ciągle ponawiamy nasze monity . Podczas wizyt w RZGW jak również podczas spotkań czy narad niejednokrotnie bardzo ostro atakujemy władze RZGW za ten stan rzeczy. Obecnie prace udrożnieniowe na rzece Sole są prowadzone w obrębie Małego Ciśca .

 5. error pisze:

  Pytam gdyż w gminie Rajcza czy Jeleśnia działają ostro z umocnieniami brzegów Soły i Koszarawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *