Koniec objazdu przez Cięcinę

Zobacz również...

2 komentarze

 1. Raptor pisze:

  Bardzo ciekawe byłoby przedstawienie statystyki zdarzeń drogowych na objeździe tzn. liczba wypadków drogowych i osób w nich poszkodowanych, kolizji, liczba uszkodzonych pojazdów. Do tego można dodać liczbę interwencji straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego podczas usuwania skutków zdarzeń. Ciekawe czy teraz powróci ograniczenie prędkości do 40 km/h?

 2. WiWa pisze:

  „- zostanie pomalowane przejście dla pieszych “Pod Juraszkami””.A przejście dla pieszych na ul.Kościuszki w miejscu gdzie kończy się chodnik przy Młynówce i przechodzi na drugą stronę!
  Zakręt (90%)oznakowany,ale przejście NIE!Panie Wójcie zaczyna się rok szkolny tą drogą przemierza do szkół spora grupa dzieci i młodzieży,osoby udające się do przychodni lekarskich
  i nie tylko.Proszę wziąć to pod UWAGĘ zanim stanie się coś złego!
  Proszę również zastanowić się nad sygnalizacją świetlną na przejściu przy ul.Zielonej skrzyżowanie z ul.Kościuszki(sytuacja j.w.).W godzinach wzmożonego ruchu trudno tam przejść!
  Uprzejmość wielu kierowców pozostawia wiele do życzenia! Mam nadzieje,że moje uwagi jak i Raptora nie pozostaną bez odpowiedzi na stronie intern. Pana Wójta za co z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *