Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych

Zobacz również...

3 komentarze

 1. ktos pisze:

  witam ma pytanko do wojta czemu w kazdej komisji znajduja sie osoby z gminy czyzby wojt malo placil ze musza dorabiac i kto ustala sklad komisji bo widomo ze tu lcz sie znajomosci pozdrawiam i licze na opublikownie tego zapytania

 2. admin pisze:

  Członków Obwodowych Komisji Wyborczych zgłaszają pełnomocnicy komitetów wyborczych poszczególnych kandydatów na Prezydenta .Wójt Gminy zgłasza po jednym kandydacie do każdej komisji wyborczej /obsługa komisji/.

 3. Raptor pisze:

  Ja po Urzędzie Gminy nie biegam a o możliwości zgłoszenia kandydatury na członka obwodowej komisji wyborczej dowiedziałem się z ogłoszenia Szanownego Pana Wójta zamieszczonego w BIP. Pozwolę sobie zacytować jego treść:

  „Wójt Gminy Węgierska Górka informuje, iż zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w Prezydenta RP zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010r. – dokonywać można zgodnie z kalendarzem wyborczym do dnia 28 maja 2010r. (piątek) w siedzibie Urzędu Gminy Węgierska Górka, ul. Zielona 43 (pok.4) w godzinach pracy urzędu, tj. 7.30 – 15.30.”

  Wszystko byłoby OK z jednym zastrzeżeniem. Ogłoszenie ukazało się w dniu 28 maja o godz. 14.51, tj. na 39 minut przed upływem terminu. Czyżby na tym miały polegać wdrożone elektroniczne usługi publiczne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *