INFORMACJA DOTYCZĄCA BUDOWY HALI WIDOWISKOWO-SPORTOWEJ W GMINIE WĘGIERSKA GORKA

Zobacz również...

7 komentarzy

 1. Obserwator pisze:

  Na super nowa można wyczytać :
  „Obecny na uroczystości znany beskidzki dziennikarz sportowy Tadeusz Majcherek zadeklarował, że zamierza do nowej hali ściągnąć Bogdana Wentę i zachęcić go do tego, by to właśnie w Węgierskiej Górce przygotowywali się polscy piłkarze ręczni.”
  Gdyby tak też się stało było by super 😉
  Mam pytanie co do wynajmu hali jak się przedstawiają ceny ?? warto by było zamieścić taka informację.

 2. admin pisze:

  Pan redaktor Tadeusz Majcherek już przeprowadził rozmowy z Panem Bogdanem Wentą, który zainteresował sie naszą halą i prosił o przesłanie materiałów informacyjnych dotyczących samej hali jak i możliwości zakwaterowania. Zgodnie z rozmowami Pan Bogdan Wenta w niedalekiej przyszłości pragnie odwiedzić gminę Węgierska Górka i osobiście zapoznać się z ustaleniami sportowo-rekreacyjnymi gminy. Jak z powyższego wynika można się spodziewać, że na hali będziemy jeszcze gościć najsłynniejszych szczypiornistów. Cennik wynajmu hali jest w opracowanu zaraz po zatwierdzeniu zostanie zamieszczony na tej stronie jak również na stronie OPG.

 3. Obserwator pisze:

  oj ciekawie się robi. oczekuję na kolejne info dot. wizyty szczypiornistów 😉 :D:D Pozdrawiam i dziękuję

 4. Darek pisze:

  Było by super jakby to doszło do skutku,czekamy pozdrawiam

 5. Michał pisze:

  A co z budową basenu ? hala już troche stoi…

 6. admin pisze:

  Budowa basenu a w szczególności koszty jego eksploatacji spowodowały by wstrzymanie inwestycji rozwojowych gminy Węgierska Górka. Budowa uzależniona jest do rozwoju szczególnie turystycznego gminy jak również od kapitału zewnętrznego.

 7. Michał pisze:

  A turyści nie będą korzystać z basen? grupy/młodzież,dorośli ze świata nie przyjadą na basen do turystycznej miejscowości? Może dać prywatnemu inwestorowi pomysł/przetarg ogłosić? Niejednokrotnie idąc na zakupy w centrum Węgierskiej Górki pojedyncze osoby pytały mnie o basen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *