F-16 NIE PRZELECIAŁY

Zobacz również...

4 komentarze

 1. Raptor pisze:

  Szanowny Panie Wójcie. Z wielką ciekawością zapoznałem się z ocenami Dni Węgierskiej Górki zaprezentowanymi na łamach Super-Nowej i w Internetowym serwisie gminy. Pozwoli Pan, że moje ocena trochę się różni od przedstawionych na wcześniej wymienionych stronach. Ale nie o tym chciałem napisać. Ciekawy jestem kiedy otrzymał Pan informację o odwołaniu przelotu samolotów oraz w jakim czasie i jaki sposób ta informacja do uczestników imprezy została przekazana? Pytanie to wynika z prostego faktu: ani do mnie, ani do żadnego z moich znajomych będących w sobotę i niedzielę na imprezie taka informacja nie dotarła, a może jej nie dosłyszeliśmy.

 2. pik pisze:

  Sorry raport ale ja byłem na dniach WG i słyszałem ową informacje już o godzinie 15 przed zapowiedzeniem orkiestry ze zabnicy STANISŁAW JASKUŁKA poinformował ludzi. po orkiestrze było powitanie przez wójta i innych gości i również o tym powiedział ze ich nie będzie nastepnie nastepnie było rostrzygnięce konkursu i po tym wyszli zaprzyjaznieni piloci którzy również przepraszali i powiedzieli że przy innej okazji postaraja sie zrobić ten przelot jak bedzie jakas impreza wtedy Wójt Piotr Tyrlik zabrał głos i powiedział ze „kolejna duża impreza czeka nas we wrześniu pod fortem i mogły by one wtedy przelecieć”
  jeszcze wczasie występów zespołów regionalnych STANISŁAW JASKUŁKA coś nadmieniał, więc było to pare razy mówione :)) Pozdrawiam

 3. Raptor pisze:

  Szanowny Panie Wójcie uprzejmie dziękuję za informację przekazana na mojego e-maila o trybie i przekazania wiadomości o odwołaniu przelotu F-16. Niestety ta informacja nie dotarła do mnie pewnie dla tego, że około 15.00 oglądałem rejon budowy bulwaru nad Sołą i Młynówką. Niemniej do końca nie dowiedziałem się kiedy do organizatorów imprezy dotarła informacja że przelotu nie będzie. Słyszałem iż odwołaniu przelotu informacja była dużo wcześniej.
  Pozwolę sobie przy okazji skierować kilka słów do pika. O jakości przekazu informacji do „ludu” niech świadczy fakt iż w niedzielę ludzie również czekali na przelot. Co do możliwości przelotu „przy innej okazji”. Jeżeli w dniu Wojska Polskiego nad placem, na którym się odbywają centralne uroczystości z tej okazji, nie pojawiają się samoloty to jakoś trudno mi uwierzyć w „przedłużone manewry” czy też 'inne okazje”.
  Jeżeli chcemy akcentować udział wojska w DWG to może warto spróbować zaprosić komponent lądowy jakim są żołnierze 18 bdsz z Bielska-Białej (np. pokaz sprzętu i elementów wyszkolenia), zwłaszcza że w jednostce tej służyło wielu poborowych z Naszej gminy.
  Pozdrawiam

 4. Piotr pisze:

  A jakie propozycje na dni gorki 2010 ? jakie gwiazdy wieczoru ?? może też jakiś kabaret moze ani mru mru albo łowcy czy też inny ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *