Boisko sportowe w Żabnicy oddane do eksploatacji

Zobacz również...

8 komentarzy

 1. krzycho pisze:

  witam
  czy z takiego boiska będą mogły korzystać osoby (grupy) prywatne
  poza lekcjami kogo pytać o możliwość wejścia czy są ustalone jakieś cenniki za korzystanie

 2. ktoś pisze:

  i co z tego że się buduje różne obiekty (boiska, orliki, place zabaw) jak są one popołudniami i w weekendy na głucho zamknięte a jedyną alternatywą dla dzieci i młodzieży pozostaje przystanek????

 3. admin pisze:

  Boiska wielofunkcyjne zlokalizowane na terenach przyszkolnych są ogólnodostępne . Jednak z uwagi na ich należyte utrzymanie opiekę nad nimi sprawują dyrektorzy szkół i to z nimi należy uzgodnić termin korzystania – zapewniam problemów nie będzie.

 4. remsey pisze:

  witam. mam pytanie dlaczego za korzystanie z tego boiska przez osoby nie uczące sie w szkole należy zapłacić? Z tego co mi wiadomo to przecież korzystanie z Orlika i boisk wielofunkcyjnych jako obiektów finansowanych ze środków publicznych, powinny być dostępny dla każdego i to za darmo !!

 5. mieszkaniec pisze:

  Czy korzystanie z boiska płatne?

 6. admin pisze:

  Korzystanie z boisk wielofunkcjnych dla mieszkańców gminy jest bezpłatne . Natomiast otwartym pozostaje problem pokrywania kosztów eksploatacji. Opiekę nad boiskami sprawują dyrektorzy szkół i to z nimi należy uzgadniać warunki, terminy wstępu na obiekt.

 7. jaro pisze:

  uspokoicie sie jzu z tymi boiskami ?? za kazdym razem to samo !!! w gorce otworzyli to milion tych samych zapytan teraz zabnica a ciekawe keidy ciecina zacznie !!!!!!!
  w gorce tez na poczatku ciezko było a teraz idziesz i grasz kiedy chcesz i dajcie sobie juz spokój

 8. mieszkaniec pisze:

  Czyli de facto boisko jest płatne. Bo tak trzeba rozumieć obowiązkowy „wolny datek na szkołę”. Jak to się ma do informacji http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/interwencje/id/59175 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *