Beskidów Czar

Zobacz również...

9 komentarzy

 1. pitek pisze:

  Kiedy będzie przetarg na hotel ??

 2. admin pisze:

  W tym miesiącu.

 3. ewa2 pisze:

  Fotki owszem ładne dla oka,przy dzisiejszej technice komputerowej z wykorzystaniem dobrego programu robienie fotek i ich obróbka to przyjemność.Na wystawie Pan Daniel przedstawił piękno Naszej Gminy,ale szkoda,że nie dodał też „Brudu i Śmieci Naszej Gminy”,które z pewnością zauważył fotografując.Panie Wójcie i Państwo Radni wyjdzcie w teren zobaczcie ile śmieci!!!Chyba już odetchnęliście po wygranych wyborach,czas się obudzić!!!

 4. error pisze:

  A co z wyciągiem w Żabnicy?? no i zasadnicze pytanie czy będzie basen obok hali sportowej?

 5. admin pisze:

  Na temat problemu związanego ze śmieciami wypowiadałem się niejednokrotnie na tej stronie internetowej i mam w tym względzie podobne zdanie jak większość mieszkańców naszej gminy . Ale wójt i radni choćby zbierali śmieci od rana do wieczora to i tak nie dadzą rady. Potrzebna jest pomoc , solidarne działanie a może i społeczne napiętnowanie czynności degradujących nasze środowisko przez ewa2 i wielu podobnie myślących ludzi.W zbiorowościach ludzkich gdzie o czystość dbają wszyscy ta czystość jest a tam gdzie mają to robić nieliczni /może nawet wybrani/ zawsze będzie to problem .

 6. admin pisze:

  Tematy te są trudne i bardzo złożone i tak naprawdą nie do końca zależne od działań gminy .Gdyż wiążą sie ze skomplikowana procedurą prawną ale nade wszystko z ogromnymi pieniędzmi . Inaczej mówiąc inwestycje te gmina może wspierać , prowadzić tylko w oparciu o kapitał zewnętrzny. W związku z powyższym prowadzimy rozmowy w pierwszym przypadku , przestępujemy do opracowania dokumentacji w celu zastosowania procedury PPP przy budowie basenu. Ale dzisiaj nikt nie zaryzykuie z podaniem konkretnego terminu , za dużo niewiadomych.

 7. krzycho pisze:

  witam
  pytam ponownie co z chodnikiem w Żabnicy????
  czy planowane są jakieś prace przy nim????
  czy to prawda że planowane jest przedłużenie tegoż codnika ???
  pozdrawiam
  PS
  mam nadzieje że ten post zostanie zamieszczony

 8. admin pisze:

  OK.

 9. Nieźle zredagowany artykuł, poczytny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *