„Równy start przedszkolaka”

Zobacz również...

3 komentarze

 1. sofia pisze:

  Kiedy faktycznie rozpocznie sie realizacja projektu – rok przedszkolny rozpoczęty, a jak na razie nie ma żadnych informacji.
  2 mln to duża kwota i myślę, że wielu (nie tylko rodziców) jest zainteresowanych na co konkretnie zostaną przeznaczone te środki. W jaki sposób rodzice maja, być włączeni w projekt?

 2. admin pisze:

  Obecnie jest prowadzone postępowanie przetargowe na wyłonienie zarządzających projektem , jeżeli wszystko pójdzie z planem to projekt ruszy od 1 pażdziernika.Dokładne informacje co do zakresu projektu zostaną opublikowane na tej stronie w przyszłym tygodniu również rodzic którego dziecko uczęszcza do przedszkola może o szczeguły zapytać dyrektora.

 3. renata pisze:

  Dlaczego projekt jest tylko dla dzieci od 3-5 lat. Mam córkę 6 -letnią w przedszkolu i jak rozómiem ona nie może korzystać bezpłatnie z zajęć dodatkowych,wyjazdów do ZOO itp. bo ma sześć lat ,to ja pytam jakie to równe szanse czym ona się różni od dziecka 3-5 lat. Do przedszkola uczęszcza do trzeciego roku życia, i jako rodzic też chciałabym żeby mogła korzystać z przywilejów projektu bo myślę żę np. z języka angielskiego wyniesie napewno więcej niż trzy latek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *