Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Żabnica

Zobacz również...

13 komentarzy

 1. Artur pisze:

  Od wczoraj zaczęło się wypalanie traw w gminie. Znaczny obszar góry w Cięcinie spłonął. Mieszkańcy nie koszą,bo po co? Nikt ich nie pilnuje. Strażacy zarabiają. Budżet gminny idzie na takie cele a mógł by iść na inne gdyby w gminie ktoś wyznaczony pilnował wykaszania posesji.

 2. piotr pisze:

  Artur co masz na myśli „Strażacy zarabiają”

 3. Artur pisze:

  Do ” piotr ” – strażacy otrzymują za każdą akcję wynagrodzenie – to miałem na myśli.

 4. admin pisze:

  Strażacy zrzeszeni w jednostkach OSP gminy Węgierska Górka uczestniczący w akcjach gaśniczych i innych zdarzeniach nie otrzymują żadnego wynagrodzenia , poprostu pracują i ratują nasze życie , zdrowie i mienie całkowicie bezinteresownie . Za co winniśmy Im wdzięczność .

 5. Artur pisze:

  A więc przepraszam, wprowadzono mnie w błąd, co nie oznacza, że ktoś w gminie powinien pilnować, aby każde posesje jesienią były wykoszone, szczególnie te w pobliżu zabudowań,lasów i zadrzewień.

 6. piotr pisze:

  puknij się w tą pustą głowe Arturze a zamiast pisać bzdety i siedzieć przy kompie,czy poświęcać czas rodzinie ,czy siedzieć przed telewizorkiem to wstąp do OSP i skosztuj tego miodu jak komuś w życiu pomożesz raz czy drugi to wtedy zastanowisz się co napisać i będziemy wtedy widzieć ile zarobisz

 7. Szymon Z pisze:

  Tak pewnie zarabiamy tym że szybciej do grobu pójdziemy. Pokaż mi ochotnika z gminy WG który ma na tym korzyści finansowe !!! dla nas jest to oburzenie jak tak ludzie nam mówią „jeb… bo macie za to płacone” sami na tym straty mamy bo mało ze tracimy paliwo gminne to przez to nie możemy kupić nowego sprzętu !!!!!!!!!

 8. Szymon Z pisze:

  jeszcze raz powinno być powtórzone „Strażacy zrzeszeni w jednostkach OSP gminy Węgierska Górka uczestniczący w akcjach gaśniczych i innych zdarzeniach nie otrzymują żadnego wynagrodzenia , poprostu pracują i ratują nasze życie , zdrowie i mienie całkowicie bezinteresownie . Za co winniśmy Im wdzięczność .” bo widzę że nei do wszystkich to dociera mimo tego że ustawa mówi ze powinni otrzymać wynagrodzenie to sami SAMI ochotnicy powiedzieli ŻE NIE CHCĄ wiec ??

 9. Artur pisze:

  Do „piotr”. Dzięki za publiczne zniesławienie. Mogę też podziękować moderatorowi, że na to pozwala. Po co moderator skoro poniża się tu osobę, która wcześniej przeprosiła. Z tego co mi wiadomo 90% społeczeństwa miała, bądź dalej ma takie same informacje o finansowaniu akcji straży pożarnej.

 10. krzycho pisze:

  Święte słowa Piotr

 11. Szymon Z pisze:

  Według mnie Piotr nie widział komentarza ponieważ Twój nie był jeszcze opublikowany…

 12. piotr pisze:

  a czy przypadkiem w ostatnich dniach nie było zebrania ZGOSP,może jakieś konkrety?

 13. admin pisze:

  Tak odbyło się posiedzenie ZG OSP wspólnie z Komisją Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy , na którym omawiano problemy związane z bezpieczeństwem p.poż. ,stanem wyposażenia i wyszkolenia jednostek OSP. Omówiono przebieg zebrań sprawozdawczo – wyborczych w strażach, ustalono termin zjazdu gminnego OSP na dziń 26 kwietnia 2011r. godz.17 w siedzibie OSP Węgierska Górka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *