Sesja Rady Gminy

Zobacz również...

8 komentarzy

 1. alojz pisze:

  Wiadomo juz kto będzie drugim zespołem na Dniach Górki (ten z głosowania)?

 2. OPG WG pisze:

  Najwięcej głosów w czasie przeprowadzonej sondy zdobył Zespół KULT, niestety ze względu na zaplanowany w tym terminie wypoczynek całego zespołu podpisanie umowy było niemożliwe. Drugim w kolejności zespołem były Strachy na lachy, które zaprosiliśmy na XX Dni Węgierskiej Górki.

 3. mieszkaniec pisze:

  Szanowny Wójcie, czy dobrze rozumiem, że progi zwalniające na ul.Zielonej to zaplanowane działanie w celu poprawy bezpieczeństwa i wymuszenia stosowania się do ograniczenia prędkości? Brawa dla gminy, bo teraz wszyscy stawiają fotoradary i kierowcy idą w koszty, a u nas progi zwalniające są, żeby nie kusiło depnąć:)

 4. admin pisze:

  Ulica Zielona w Węgierskiej Górce częściowo należy do GDDKiA /do mostu na sole/a od mostu na sole do granicy z gminą Milówka do Starostwa Powiatowego w Żywcu i to do tych zarządców drogi proszę kierować stosowne” oklaski”. Gminę Węgierska Górka cechuje od lat wrodzona skromność i nie będziemy przypisywać sobie sukcesów innych. A teraz poważnie – skierowaliśmy stosowne pismo do GDDKiA w Katowicach , zarządcy ,który modernizował i nadzorował prace na tej drodze, aby w ramach gwarancji czy rękojmi wyegzekwował od generalnego wykonawcy naprawienie oczywistej fuszerki.

 5. mieszkaniec pisze:

  Dziękuję za szybką odpowiedź.

  Jeżeli już sobie tak wyliczamy co, do kogo należy, Szanowny Panie Gospodarzu, to proszę jeszcze o informację komu pokłony bić i pomniki stawiać, za tak pięknie wyremontowaną ul.Zieloną Górną, która to jak powszechnie wiadomo, została wyremontowana WYŁĄCZNIE w części gdzie uszkodzenia jezdni były nie wielkie lub wcale ich nie było, a największe dziury (tak, w szczególności te na wysokości numeru 12) pogłębiają się tak, że za niedługo będą stanowiły nową nitkę komunikacyjną Europy z Chinami (chyba, że taki jest plan rozwoju gminy). Muszę przyznać, że dojazd tą drogą do Radziechów, rzeczywiście może przynosić frajdę, ale niestety, nie każdy w tej gminie ma terenówkę lub chociaż SUV’a…

  Warto byłoby poznać też właściciela odcinka ul. Kościuszki sklepu „Jarmark-Bis”, gdzie również kratery coraz bardziej zbliżają się do wersji księżycowej.

  Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi:)
  Pozdrawiam

 6. admin pisze:

  Wczesną wiosną jak co roku przystąpimy do remontów pozimowych dróg gminnych .

 7. mieszkaniec pisze:

  W woli ścisłości pozwolę sobie jeszcze zapytać, w którym roku ta wiosna będzie?

 8. marek pisze:

  Panie admin czy też panie Wójcie czytam te wpisy od długiego czasu i zauważyłem , że coraz częściej pisze Pan ” to nie należy do nas , nie ja odpowiadam za sygnał TV ,to nie nasze , zwraca pan się do mieszkańców aby oni też monitowali itd! itp!To Pan jest włodarzem tej gminy i za wszystko pan odpowiada ma Pan narzędzia i wszelkie służby do dyspozycj. Nikt Pana nie wini za spartaczoną ul Zieloną czy za nieodśnieżone chodniki.Ma Pan władze za którą bierze spore pieniądze więc niech Pan działa w imieniu swoich wyborców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *