Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

Zobacz również...

10 komentarzy

 1. error pisze:

  Czy sprawcy zniszczenia latarni na deptaku zostali złapani?? Bo jeśli nie to może lepiej zainwestować w system ostrzegania mieszkańców za pośrednictwem sms o zagrożeniach niż ładować kasę w kamerki. Swoją drogą bezradność w ściganiu wandali jest porażająca.

 2. admin pisze:

  Sprawcy zniszczenia latarni zostali złapani ale z uwagi na fakt , że byli to nieletni zostali przez sąd potraktowani bardzo łagodnie , żeby nie napisać , że zostali uniewinnieni.

 3. error pisze:

  To brać za du… rodziców !

 4. ad pisze:

  Dlaczego nikt nie odwołał się od decyzji Sądu.? Mam na myśli władze gminne lub prokuraturę. Przez takie zachowanie dajemy młodocianym przyzwolenie na wandalizm i niszczenie wspólnego dobra. Młodzi mogli by odpracować w czynie społecznym wyrządzone szkody.

 5. kubuś pisze:

  Jeżeli nieletni, to jak była sprawowana opieka przez rodziców – opiekunów?! Rodzice niech odpowiadają za huligańskie wybryki swoich „pociech”.
  Tak przy okazji, pięknie „zielenieje” promenada nad Soła. Proszę nie skąpić RANDAP-u.
  Patrole POLICJI też by były mile widziane. Wybory do samorządu blisko – kampanię czas zacząć!
  Pozdrawiam.

 6. anna pisze:

  Byłam dziś na cmentarzu komunalnym w Ciściu.
  1. Trawa tak wysoka, że trudno przejść między grobami. Nawet gdy jest koszona to tylko główne przejścia, węższe alejki- nie wiedzieć dlaczego- nigdy. Żyjemy w takich czasach, że prawie każdy z nas ma kosiarkę i wie że półmetrowe przestrzenie można spokojnie wykosić… to tylko kwestia chęci.
  2. Brak wody, jest kilka kurków ale z ani jednego nawet kropla wody nie kapie ( na ironię prawie przez tydzień padało i w regionie liczne podtopienia) . Dawno temu był kurek jeden ale tylko podczas wielkich upałów wody brakowało.
  Rozumiem, że jakaś firma zajmuję się powyższym i ma za to płacone może czas aby sprawdzić jak wywiązuje się ze zobowiązań.
  pozdrawiam

 7. admin pisze:

  Będę interweniował w Beskid Ekosystem i wierze , że będzie efekt z mojej interwencji . Gmina nie płaci ekstra za utrzymanie cmentarza . Spółka pobiera stosowne opłaty od mieszkańców za pochówek , wykopanie grobu , miejsce na cmentarzu.

 8. sofii pisze:

  Wracając do tematu policji na bulwarach. Panowie Policjanci chyba wzięli sobie do serca uwagę z 15 maja -kubusia- ponieważ w niedzielę 18 maja zaszczycili swoją obecnością wspomniane bulwary. Szkoda tylko, że w czasie największego ruchu na bulwarach ok. godz. 17 kiedy to pełno rodziców z dziećmi na rowerkach i gokardach, jak i spacerujących Panowie Policjanci musieli wjechać samochodem i lawirować między spacerującymi. Nie raczyli nawet wysiać z samochodu- zrobili sobie przejażdżkę tam i z powrotem. Gdyby wysiedli to być może zauważyliby „młodych” popijających piwko i obsikujących murki. Jak dla mnie jest to raczej szczyt lenistwa i to za pieniądze podatników.

 9. zainteresowana pisze:

  Panie Wójcie. Mam pytanie?. Dla kogo ma służyć postawiony drewniany domek z Unijnych pieniędzy, który stoi po prawej stronie przy wjeździe do Węgierskiej Górki jadąc od Żywca?

 10. admin pisze:

  Mam nadzieje , że na to pytanie odpowie właściciel domku . Ja nie czuję się upoważniony do wypowiadania się w kwestiach dotyczących prywatnych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *