Obwieszczenie Wojewody Śląskiego

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. piotr pisze:

  czyli coś ruszyło w sprawie budowy ?? czy jak to mam rozumieć ??
  czy nadajnik w zabnicy play już działa ? jak tak to jakie sieci sa nim zasilane tylko play?

 2. DD pisze:

  Panie Wójcie, czy jest Pan w stanie udzielić informacji, w jakim przekroju planowana jest ta droga. Decyzja środowiskowa była wydana tylko dla jednej jezdni, natomiast GDDKiA cały czas zarzekała się, że chce budować tę drogę w wariancie częściowo dwujezdniowym (przynajmniej na odcinkach tunelowych).

 3. admin pisze:

  Z informacji jakie posiadamy odcinek między tunelowy i same tunele są zaprojektowane jako dwu jezdniowe /czyli przebieg autostradowy/ . Dojazdy natomiast są jedno jezdniowe. W dniu dzisiejszym sprawdziłem w Urzędzie Wojewódzkim jest tak jak piszę , będzie jeszcze jedna decyzja środowiskowa . Natomiast jest nowość postępowanie zostało zawieszone.

 4. DD pisze:

  Projekt na wspomniane przez Pana fragmenty owszem jest gotowy dla dwóch jezdni, natomiast decyzja środowiskowa dla jednej. Więc mimo gotowego projektu, jeśli nie zostanie zmieniona decyzja środowiskowa całość będzie musiała być budowana w przekroju jednojezdniowym.

 5. mieszkaniec pisze:

  Widzialam, ze na terenie gminy Milowka boki ulicy byly czyszczone z zalegajacego piachu i blota czy na naszym ternie nie mozna tego zrobic, wiem droga nalezy do GDDiK, ale jak jest sucho to z tego sie bardzo kurzy ladnie by wygladalo i nie zapychalo studzienek.Moze pogonic troche tych bezrobotnych co kase biora za nic z urzedu gminy.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *