CYFRYZACJA TELEWIZJI NAZIEMNEJ

Zobacz również...

5 komentarzy

 1. Art pisze:

  Kiedyś gmina Węgierska Górka postawiła przekaźnik, aby mieszkańcy mieli dobry odbiór podstawowych programów TVP. Potem przekaźnik sprzedano i teraz tylko niektórzy mieszkańcy będą odbierać po 19 marca programy z MUX-3. A gdzie MUX-1, MUX-2.? Uważam, że to jest stanowczo za mało. Skrzyczne jest zasłonięte i co nam pozostaje? Proszę o podpowiedzi.

 2. gg pisze:

  a co z tym przekaznikiem w Żabnicy?

 3. admin pisze:

  Z informacji jakie do nas docierają trwają prace związane z uzyskaniem stosownych decyzji celem wybudowania” masztu”, na którym będzie można instalować różnego rodzaju przekażniki .

 4. admin pisze:

  MUX-1i MUX -2 to platformy komercyjne i z informacji jakie nam przekazano emisja tych programów będzie odpłatna a platformy te nie są zainteresowane przekazem cyfrowym z naszego masztu .Należy wykupić odpowiedni dekoder TV satelitarnej i wnośić stosowne opłaty .

 5. Bolo pisze:

  Panie adminie jest Pan jest źle poinformowany.
  Programy Polsat, Polsat Sport News, TVN, TVN7, TV Puls, Puls 2, TV4, TV6,TVP 1 HD, TVP2, TVP INFO, Polo TV, ESKA TV, ATM Rozrywka TV, T-TV są całkowicie darmowe.
  Proszę się przejechać do miasta np.do Tychów to zobaczy Pan jakie są darmowe programy
  Jest ich wszystkich 41 w tym parę radiowych kodowanych i parę telewizyjnych. Ogólnie ok.18 programów jest dostępnych bezpłatnie w jakości cyfrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *