50. OGÓLNOPOLSKI I 26. MIĘDZYNARODOWY NARCIARSKI RAJD CHŁOPSKI

Zobacz również...

7 komentarzy

 1. Franciszek pisze:

  To oznacza że w górce nie ma sensu tworzyć starań o basen gdyż żywiec nas wyprzedzi.
  http://www.radiobielsko.pl/wiadomosci/wyremontuja-basen/36210

 2. Wujaszek pisze:

  To nieprawda – basen w Żywcu, basen w Węgierskiej Górce czy w Milówce i jeszcze w innych miejscach powiatu będzie zapełniony i będzie miał wzięcie. Sport jest w modzie (i bardzo dobrze !!). Ludzie chcą. Każda złotówka zainwestowana w basen to złotówka zaoszczędzona na leczeniu krzywych kręgosłupów, niewydolności krążeniowych itd. Trzeba się starać o taki basen. Pozdrawiam,

 3. bol4888 pisze:

  Z tym że aquaparki są nie dochodowe i muszą mieć dotacje z budżetu miast lub gminy. W Lesznie właśnie zamykają mimo że miasto proponowało 200 tyś zł dotacji i zwolnienie z podatku od nieruchomości (100 tyś zł)
  https://poznan.onet.pl/leszno-park-wodny-zamkniety/jy0se2d

 4. Łukasz pisze:

  Budowanie Quaparków oczywiście nie jest w sobie niczym złym. Przecież mieli nawet zamykać basen miejski w Żywcu który przez pewien czas był nawet nie rentowny dla tak dużego miejskiego miasta i były wzmianki o jego zamknięciu. A tym czasem mają go w planach modernizować. Koszty utrzymania basenu są znacznie większe np. hali sportowej więc dobrze zastanówcie się dobrze nad jego budową.

 5. Wujaszek pisze:

  Tylko co to znaczy „dochodowy” w przypadku gminy. Przecież tak naprawdę jedyny dochód gminy to nasze podatki i inne daniny (płacone tu na miejscu czy też w postaci wszelkich subwencji, dotacji jak zwał tak zwał, to nasze pieniądze). To znaczy, że tylko My będziemy do basenu dopłacać – czy to w postaci biletów czy też w postaci dotacji gminy (z naszych pieniędzy, że przypomnę). Zresztą za wspomniane wyżej krzywe kręgosłupy i niewydolności też my zapłacimy. Więc czemu nie „dopłacić” do basenu i mieć z tego trochę przyjemności a zaoszczędzić na wydatkach na te kręgosłupy itp. ?
  Pozdrawiam.

 6. Marek pisze:

  Co nam z basenu jak widok na JAZ poraża! Naprawdę nic z tym się nie da zrobić? Gruz, śmieci i piękna opona.Piękna wizytówka naszej miejscowości.To chociaż ta kamerka niech tego nie pokazuje.Wyłączyć ją !!!

 7. admin pisze:

  Dzisiaj rozmawiałem z właścicielem” JAZU” i mam nadzieję ,że pewne prace porządkowe zostaną wykonane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *